Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Evertshuis
Bodegraven
C.C Warenar
Wassenaar
Theater de Kampanje
Den Helder
De Maaspoort
Venlo
20:15
Dok6
Panningen
Markant Uden
Uden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C.C. De Pas
Heesch
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Deventer Schouwburg
Deventer
Melkweg
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater Sneek
Sneek
Den heuvel
Alphen
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Aan de Slinger
Houten
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater aan de Schie
Schiedam
De Molenberg
Delfzijl
Parktheater
Eindhoven
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Schalm
Veldhoven
De Domijnen
Sittard
AINSI
Maastricht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Zaantheater
Zaandam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agnietenhof
Tiel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Veluvine
Nunspeet
De Harmonie
Leeuwarden
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Kulturhus
Borne
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Boxtel
Boxtel
De Maaspoort
Venlo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Zaantheater
Zaandam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kulturhus Holten
Holten
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Theater de Bussel
Oosterhout
Dok6
Panningen
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Perron-3
Rosmalen
Spant!
Bussum
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Swanla Theater
Zevenhuizen
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Arto Theater
Schoonhoven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Klooster
Woerden
Spant!
Bussum
De Warande
Turnhout
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Energiehuis
Dordrecht
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
donderdag 18 april 2019
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Evertshuis, Bodegraven
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C Warenar, Wassenaar
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Kampanje, Den Helder
Fresku - Voordat het te laat is
De Maaspoort, Venlo
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Dok6, Panningen
Henry van Loon - Onze Henry
Markant Uden, Uden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Javier Guzman - Guzmán
C.C. De Pas, Heesch
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Deventer Schouwburg, Deventer
Louis C.K.
Melkweg, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Kennemer Theater, Beverwijk
Matroesjka - Brainwash
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Chassé Theater, Breda
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Sneek, Sneek
Nathalie Baartman - Breek
Den heuvel, Alphen
20:15
Oeloek - Droeftoeters
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij
Theater Aan de Slinger, Houten
Paul de Leeuw - Vette Pech!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Schie, Schiedam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Molenberg, Delfzijl
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Schalm, Veldhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Domijnen, Sittard
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
AINSI, Maastricht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Thomas Acda - Motel
Zaantheater, Zaandam
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
S.C.C. De Enck, Oirschot
Yentl en de Boer - Magie
Wilminktheater, Enschede
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
vrijdag 19 april 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Agnietenhof, Tiel
Ali B - Koorts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Angela Groothuizen - Lueke binge
Veluvine, Nunspeet
Arie & Silvester - Wie?!
De Harmonie, Leeuwarden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Best of Stand-Up Comedy show
Comedy Club Haug, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
De Maagd, Bergen op Zoom
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Bijna
Theater de Griffioen, Amstelveen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Kulturhus, Borne
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Javier Guzman - Guzmán
Podium Boxtel, Boxtel
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Maaspoort, Venlo
Karin Bloemen - Souvenirs
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kiki Schippers - Waar
Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Louise Korthals - Alles is er
Kulturhus Holten, Holten
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Zundert, Zundert
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Bussel, Oosterhout
Matroesjka - Brainwash
Dok6, Panningen
Max van den Burg - Paasbest
Chassé Theater, Breda
20:00
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Laureij
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rayen Panday - Fenomeen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Renee van Bavel / Volker Strubling - Don't mention the war
Perron-3, Rosmalen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Spant!, Bussum
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Posttheater, Arnhem
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Walhalla, Rotterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Schouwburg Het Park, Hoorn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 20 april 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Purmaryn, Purmerend
Angela Groothuizen - Lueke binge
Swanla Theater, Zevenhuizen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Best of Stand-Up Comedy show
Comedy Club Haug, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Arto Theater, Schoonhoven
De Partizanen - Het leven an sich
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dolf Jansen - Bijna
Het Klooster, Woerden
Emilio Guzman - Kom dan!
Spant!, Bussum
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Warande, Turnhout
20:00
Film: Hugo
PlusEtage, Baarle-Nassau
Fresku - Voordat het te laat is
Energiehuis, Dordrecht
20:00
Guido Weijers
ECI Cultuurfabriek, Roermond
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Stadstheater de Bond, Oldenzaal