Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Molenberg
Delfzijl
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Flint
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Muze
Noordwijk
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Idea
Soest
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
The Jack
Eindhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Scheldetheater
Terneuzen
Schaffelaartheater
Barneveld
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Munttheater
Weert
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
DeLaMar
Amsterdam
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
Zaantheater
Zaandam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Kulturhus
Borne
Theater Floralis
Lisse
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Scheldetheater
Terneuzen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Kantine Walhalla
Rotterdam
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Klooster
Woerden
HAL60
Roelofarendsveen
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
DeMess
Naarden
De Molenberg
Delfzijl
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultura
Ede
BREStheater
Brielle
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
00:00
Acropolis
Megen
TOP
Bemmel
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
Posttheater
Arnhem
00:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kulturhus Holten
Holten
zondag 29 september 2019
20:30
Liza Treyger
Boom Chicago, Amsterdam
dinsdag 01 oktober 2019
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
woensdag 02 oktober 2019
Lebbis - De Ervaring
Theater PePijn, Den Haag
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
De Lama's
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Howard Komproe - Life On Stage
Flint, Amersfoort
De Patrizanen - Het leven an sich
Figi Theater, Zeist
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Cabarestafette
De Muze, Noordwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Agnietenhof, Tiel
donderdag 03 oktober 2019
Sara Kroos - Verte
Theater Zinin, Nijverdal
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Sneek, Sneek
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Idea, Soest
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
De Lama's
Theater de Spiegel, Zwolle
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Comedy Night bij café The Jack
The Jack, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Scheldetheater, Terneuzen
Henry van Loon - Onze Henry
Schaffelaartheater, Barneveld
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Urbanus
Munttheater, Weert
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Ronald Snijders (cabaretier) - Groot Succes 2
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ton Kas - Best of Ton
Cultura, Ede
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Beneluxtheater, Berlicum
vrijdag 04 oktober 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Kulturhus, Borne
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Floralis, Lisse
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater de Kom, Nieuwegein
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Bouwkunde, Deventer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Hengelo, Hengelo
De Patrizanen - Het leven an sich
Scheldetheater, Terneuzen
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
De Lama's
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Kennemer Theater, Beverwijk
Lebbis - De Ervaring
Kantine Walhalla, Rotterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Junushoff Theater, Wageningen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Het Klooster, Woerden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
HAL60, Roelofarendsveen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
DeMess, Naarden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
Best of... Ton Kas
De Kunstgreep, Oostzaan
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Cultura, Ede
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
BREStheater, Brielle
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Beneluxtheater, Berlicum
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Acropolis, Megen
zaterdag 05 oktober 2019
Nathalie Baartman - Breek
TOP, Bemmel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater De Winsinghhof, Roden
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Omval, Diemen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Leest, Waalwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Howard Komproe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Urbanus
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
Best of... Ton Kas
Posttheater, Arnhem
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Posthuis Theater, Heerenveen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Kulturhus Holten, Holten