Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Wilminktheater
Enschede
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Zaantheater
Zaandam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Munttheater
Weert
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Flint
Amersfoort
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Veluvine
Nunspeet
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Diligentia
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Meervaart
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater de Spiegel
Zwolle
Posttheater
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Speeldoos
Vught
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Veste
Delft
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Flint
Amersfoort
CulturA & Zo
Nootdorp
Zaantheater
Zaandam
Deventer Schouwburg
Deventer
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Hof 88
Almelo
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zinin
Nijverdal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
maandag 09 mei 2016
20:00
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 10 mei 2016
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Leest, Waalwijk
Roué Verveer - Op het laatste moment
Wilminktheater, Enschede
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Harmonie, Leeuwarden
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Teeuwen - Echte rancune
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
woensdag 11 mei 2016
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Zaantheater, Zaandam
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Lenette van Dongen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Bussel, Oosterhout
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schaffelaartheater, Barneveld
Kasper van Kooten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jochen Otten
Munttheater, Weert
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Posttheater, Arnhem
20:00
Intouchables
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Hans Liberg - Jazz & Comedy
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Flint, Amersfoort
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 12 mei 2016
20:00
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Walhalla, Rotterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Veluvine, Nunspeet
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Wilminktheater, Enschede
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nathalie Baartman - Louter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater de Griffioen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theaterhotel Almelo, Almelo
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:15
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 13 mei 2016
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schaffelaartheater, Barneveld
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Dok6, Panningen
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Zaantheater, Zaandam
Nathalie Baartman - Louter
Theater de Spiegel, Zwolle
Murth Mossel - Voors en tegens
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
Leidse Schouwburg, Leiden
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kommil Foo - Schoft
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kasper van Kooten
De Maaspoort, Venlo
20:30
Johan Goossens - Daglicht
De Speeldoos, Vught
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Intouchables
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Het Park, Hoorn
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
De Partizanen - De Partizanen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Cabarestafette
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Bert Gabriels
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Veste, Delft
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Arin Manuelyan / Eric van der Woude / John Kleppe / Oscar Arnold / Pau
Theater het Pakhuis, Hoorn
20:30
André Manuel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zaterdag 14 mei 2016
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Roel C. Verburg
Comedy Cafe, Amsterdam
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Flint, Amersfoort
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
CulturA & Zo, Nootdorp
Lenette van Dongen - Tegenwind
Zaantheater, Zaandam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Deventer Schouwburg, Deventer
Lebbis - De Paardenpoetser
Goudse Schouwburg, Gouda
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater Hof 88, Almelo
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Intouchables
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Zinin, Nijverdal
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
TAQA Theater De Vest, Alkmaar