Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Vorstin
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Cultuurschuur
Monster
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Winsinghhof
Roden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Idea
Soest
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Podium Vlieland
Vlieland
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
Flint
Amersfoort
DeLaMar
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kattendans
Bergeijk
C.C. De Kimpel
Bilzen
20:30
Chassé Theater
Breda
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Mythe
Goes
De Skâns
Gorredijk
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Beun
Heiloo
Theater 't Speelhuis
Helmond
Het Kielzog
Hoogezand
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Fulcotheater
IJsselstein
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Ogterop
Meppel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
S.C.C. De Enck
Oirschot
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Willem
Papendrecht
De Boodschap
Rijen
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater Sneek
Sneek
C.C. De Kruisboog
Tienen
De Zwaan
Uitgeest
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
Gryphus
Vierlingsbeek
Theater Ludens
Voorburg
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Junushoff Theater
Wageningen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Het Musiater
Zevenaar
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
donderdag 24 januari 2019
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater PePijn, Den Haag
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Claudia de Breij - Nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg de Lawei, Drachten
Henry van Loon - Onze Henry
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de dieren
Wilminktheater, Enschede
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
René van Meurs - Ik beloof niks
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Marco Lopes - Moedt
C.C. De Pas, Heesch
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Jeroen van Merwijk - Lucky
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Aan de Slinger, Houten
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Leidse Schouwburg, Leiden
Matroesjka - Brainwash
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Cultuurschuur, Monster
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kom, Nieuwegein
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Willem, Papendrecht
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater De Winsinghhof, Roden
Murth Mossel - Pauwer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Idea, Soest
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tineke Schouten - Highlights
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Meenthe, Steenwijk
Maartje & Kine - Vibrato
Scheldetheater, Terneuzen
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Podium Vlieland, Vlieland
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Nathalie Baartman - Breek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Odeon, Zwolle
vrijdag 25 januari 2019
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Flint, Amersfoort
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Blind Date Cabaret
Meervaart, Amsterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Posttheater, Arnhem
Kiki Schippers - Waar
Posttheater, Arnhem
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schaffelaartheater, Barneveld
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kattendans, Bergeijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Kimpel, Bilzen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Chassé Theater, Breda
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Spant!, Bussum
Freek de Jonge - De Suppoost
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Hofpoort, Coevorden
Alex Ploeg Ultimatum
Podium Hoge Woerd, De Meern
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - Breek
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Eh...
Deventer Schouwburg, Deventer
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Omval, Diemen
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater RhederArt, Dieren
Claudia de Breij - Nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agora Theater Druten, Druten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Mythe, Goes
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Skâns, Gorredijk
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Beun, Heiloo
Jan Beuving - Rotatie
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Het Kielzog, Hoogezand
Louise Korthals - Alles is er
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Fulcotheater, IJsselstein
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Henry van Loon - Onze Henry
S.C.C. De Enck, Oirschot
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kunstgreep, Oostzaan
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Lievekamp, Oss
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Willem, Papendrecht
Johan Goossens - Vlam
De Boodschap, Rijen
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Sneek, Sneek
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Kruisboog, Tienen
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Zwaan, Uitgeest
Matroesjka - Brainwash
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Katinka Polderman
De Maaspoort, Venlo
20:15
Cabaretvoorstelling Nationaal Theaterweekend
De Maaspoort, Venlo
Rayen Panday - Fenomeen
Gryphus, Vierlingsbeek
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Ludens, Voorburg
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Junushoff Theater, Wageningen
Maartje & Kine - Vibrato
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Het Musiater, Zevenaar
zaterdag 26 januari 2019
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
René van Meurs - Ik beloof niks
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Meervaart Studio Comedy Café #36
Meervaart, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Posttheater, Arnhem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Het Kruispunt, Barendrecht