Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Cultureel Centrum De Wis
Loosbroek
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Het Klooster
Woerden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Chassé Theater
Breda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Lindenberg Theater
Nijmegen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. De Kei
Reusel
LantarenVenster
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Vestzaktheater
Son
Agnietenhof
Tiel
van Beresteyn
Veendam
Theater Ludens
Voorburg
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
17:30
Jopenkerk
Haarlem
Kukeleku
Horst
21:00
De Flux
Zaandam
20:15
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Simplon
Groningen
De Harmonie
Leeuwarden
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Veste
Delft
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Wilminktheater
Enschede
De Dialoog
Ermelo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Munttheater
Weert
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Kleine Komedie
Amsterdam
BREStheater
Brielle
Podium Hoge Woerd
De Meern
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater Ludens
Voorburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
De Kattendans
Bergeijk
Theater Kulturhus
Borne
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Het Kielzog
Hoogezand
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
van Beresteyn
Veendam
donderdag 05 oktober 2017
20:15
Zonder verdoving
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum De Wis, Loosbroek
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Junushoff Theater, Wageningen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Klooster, Woerden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 06 oktober 2017
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Deventer Schouwburg, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Bouwkunde, Deventer
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Wilminktheater, Enschede
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Martijn Koning - Koning te rijk
Lindenberg Theater, Nijmegen
zaterdag 07 oktober 2017
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning te rijk
Fransche School Culemborg, Culemborg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Goudse Schouwburg, Gouda
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. De Kei, Reusel
Jandino Asporaat / Murth Mossel - Bemm Comedy @ ICFR
LantarenVenster, Rotterdam
Ton Kas - Kakmaker
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Vestzaktheater, Son
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Agnietenhof, Tiel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
van Beresteyn, Veendam
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Ludens, Voorburg
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Het Musiater, Zevenaar
zondag 08 oktober 2017
20:00
Chris Rock
Ziggo Dome, Amsterdam
17:30
Edson Da Graça / Martijn Oosterhuis
Jopenkerk, Haarlem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Kukeleku, Horst
21:00
Fabian Franciscus / Pepijn Schoneveld / Raoul Heertje - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
maandag 09 oktober 2017
20:15
Climate Comedy Night
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 10 oktober 2017
Zonder verdoving
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Roy en Hedy Grünewald
Theater Zuidplein, Rotterdam
woensdag 11 oktober 2017
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Weijer, Boxmeer
20:30
Comedy Night
Simplon, Groningen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
De Harmonie, Leeuwarden
Ali B - Koorts
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Lievekamp, Oss
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Walhalla, Rotterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 12 oktober 2017
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Hof 88, Almelo
20:00
De Afterparty
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
Theater de Speeldoos, Baarn
Ali B - Koorts
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Veste, Delft
Jetty Mathurin - De Overdracht
Deventer Schouwburg, Deventer
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Agora Theater Druten, Druten
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Wilminktheater, Enschede
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Dialoog, Ermelo
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Munttheater, Weert
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
vrijdag 13 oktober 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
BREStheater, Brielle
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podium Hoge Woerd, De Meern
Sanne Wallis de Vries - Gut
Diligentia, Den Haag
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Omval, Diemen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:00
Uit de hoge hoed improv comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Ton Kas - Kakmaker
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Marlon Kicken
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Piepschuim
De Maaspoort, Venlo
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Venray, Venray
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Ludens, Voorburg
zaterdag 14 oktober 2017
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Orpheus, Apeldoorn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kattendans, Bergeijk
Piepschuim
Theater Kulturhus, Borne
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bouwkunde, Deventer
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Kielzog, Hoogezand
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Aan de Slinger, Houten
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Lochem, Lochem
Ali B - Koorts
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
van Beresteyn, Veendam