Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Markant Uden
Uden
Theaterpand Weesp
Weesp
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Venray
Venray
Sportpaleis
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Musis
Arnhem
Chassé Theater
Breda
20:15
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Dok6
Panningen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Maaspodium
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Comedy Club Haug
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Schuur
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Leidse Schouwburg
Leiden
Zaantheater
Zaandam
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
013
Tilburg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Hofman
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Veste
Delft
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Zaantheater
Zaandam
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Harmonie
Leeuwarden
Chassé Theater
Breda
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Markant Uden
Uden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Veste
Delft
De Maaspoort
Venlo
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Chassé Theater
Breda
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:15
Meervaart
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
vrijdag 31 mei 2019
12:30
Lunchpauzeverhalen - Nina Weijers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
De Harmonie, Leeuwarden
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Helligen Hendrik - Oald Zeer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Markant Uden, Uden
Dolf Jansen - Bijna
Theaterpand Weesp, Weesp
De Partizanen - Het leven an sich
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ATLAS Theater, Emmen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Venray, Venray
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
zaterdag 01 juni 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Nieuwe Kolk, Assen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Musis, Arnhem
Martijn Koning - Koning van de dieren
Chassé Theater, Breda
20:15
Louise Korthals - Alles is er
Meervaart, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Film: L'invitation
PlusEtage, Baarle-Nassau
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Dok6, Panningen
20:30
Eva Crutzen - Opslaan Als
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Deng Boy / Funny Breotha’s
Maaspodium, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Spiegel, Zwolle
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
zondag 02 juni 2019
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
ManCo bij De Bakkerij
De Bakkerij, Castricum
20:00
Judah Friedlander
Boom Chicago, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
BNNVARA Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2019
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 03 juni 2019
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Judah Friedlander
Comedy Club Haug, Rotterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Partizanen - Het leven an sich
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 04 juni 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Schuur, Haarlem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Flint, Amersfoort
20:15
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Orpheus, Apeldoorn
Karin Bloemen - Souvenirs
Orpheus, Apeldoorn
Judah Friedlander
013, Tilburg
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
woensdag 05 juni 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Utrecht Laughs: Comedy Night with Jurg van Ginkel
Hofman, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
De Domijnen, Sittard
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater De Veste, Delft
donderdag 06 juni 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Koning van de dieren
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Zaantheater, Zaandam
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
20:30
Comedyclub
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Harmonie, Leeuwarden
vrijdag 07 juni 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Chassé Theater, Breda
20:30
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Markant Uden, Uden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater De Veste, Delft
Karin Bloemen - Souvenirs
De Maaspoort, Venlo
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Leidse Schouwburg, Leiden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Hengelo, Hengelo
zaterdag 08 juni 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Chassé Theater, Breda
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Pieter Derks - Pieter Derks - Voor wat het waard is
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Alle Duidelijkheid
Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Diligentia, Den Haag
Karin Bloemen - Souvenirs
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Leidse Schouwburg, Leiden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Amphion, Doetinchem