Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cultura
Ede
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Zaantheater
Zaandam
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Sneek
Sneek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Almere
Almere
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Hasselt
Hasselt
Het Klooster
Woerden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Den Herd
Bladel
19:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Kik
Elst
Meervaart
Amsterdam
Het Evertshuis
Bodegraven
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Harmonie
Leeuwarden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Chassé Theater
Breda
Theater Zuidplein
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Hof 88
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Zaantheater
Zaandam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Overasselt Theater
Overasselt
Podium 't Beest
Goes
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
donderdag 15 december 2016
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Sara Kroos - Doorgefokt
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Chassé Theater, Breda
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
vrijdag 16 december 2016
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Cultura, Ede
Kirsten van Teijn - Zalf
Schaffelaartheater, Barneveld
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Minou Bosua - Minoux
Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Meenthe, Steenwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Griffioen, Amstelveen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Junushoff Theater, Wageningen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Sneek, Sneek
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Almere, Almere
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Dakota, Den Haag
Debby Petter - Bed & Breakfast
Theater de Kom, Nieuwegein
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Hasselt, Hasselt
Daniël Arends - De Afterparty
Het Klooster, Woerden
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
C.C. Den Herd, Bladel
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Enge Buren - Ruk!
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk, Als we zo vrij mogen zijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Zaantheater, Zaandam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
De Maaspoort, Venlo
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort
Flint, Amersfoort
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Diligentia, Den Haag
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Dialoog, Ermelo
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Oldenosborn - #Life
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
De Partizanen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zaterdag 17 december 2016
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Het Park, Hoorn
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Theater De Kik, Elst
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Meervaart, Amsterdam
Johan Goossens - Daglicht
Het Evertshuis, Bodegraven
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Parktheater, Eindhoven
René van Meurs - Even goede vrienden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Harmonie, Leeuwarden
Minou Bosua - Minoux
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lenette van Dongen - Tegenwind
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Zuidplein, Rotterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Goudse Schouwburg, Gouda
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
André Manuel - De Onzen
Theater Hof 88, Almelo
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Het Park, Hoorn
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Zaantheater, Zaandam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Overasselt Theater, Overasselt
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Podium 't Beest, Goes
14:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De Meenthe, Steenwijk
20:00
De Partizanen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Spant!, Bussum
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Meervaart, Amsterdam
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Watskeburt?! - de musical
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Wekelijkse stand-up comedy
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Posttheater, Arnhem
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zondag 18 december 2016
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
14:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem