Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Muze
Noordwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
19:00
Melkweg
Amsterdam
Markant Uden
Uden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Klooster
Woerden
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Veluvine
Nunspeet
Lindenberg Theater
Nijmegen
19:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Theater Idea
Soest
20:15
Meervaart
Amsterdam
Het Evertshuis
Bodegraven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Parktheater
Eindhoven
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Cultura
Ede
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Scheldetheater
Terneuzen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Zaantheater
Zaandam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:30
De Meerpaal
Dronten
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Markant Uden
Uden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
van Beresteyn
Veendam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agnietenhof
Tiel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Spil
Roeselare
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater de Bussel
Oosterhout
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Spant!
Bussum
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Cultura
Ede
Posttheater
Arnhem
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Weijer
Boxmeer
C.C Warenar
Wassenaar
Martiniplaza
Groningen
Schouwburg Almere
Almere
De Reggehof
Goor
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Flint
Amersfoort
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Singer Theater
Laren
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Markant Uden
Uden
De Kleine Komedie
Amsterdam
woensdag 18 april 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Venray, Venray
Richard Groenendijk - Om alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
De Muze, Noordwijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 19 april 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Arie Koomen / Jacob Spoelstra
Simplon, Groningen
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Schalm, Veldhoven
19:00
Cameretten - Finalistentournee 2017
Melkweg, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Klooster, Woerden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Veluvine, Nunspeet
Eva Crutzen - Opslaan Als
Lindenberg Theater, Nijmegen
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Henk van Huisstede
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Idea, Soest
20:15
Jandino - Keihard
Meervaart, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Evertshuis, Bodegraven
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parktheater, Eindhoven
Jochen Otten - Troosten
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Johan Goossens - Vlam
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lebbis - De Bovengrens
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Molenberg, Delfzijl
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Cultura, Ede
Piepschuim
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Pieter Derks - Spot
Scheldetheater, Terneuzen
Rayen Panday - Fenomeen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Zaantheater, Zaandam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Speeldoos, Baarn
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Cpunt Theater, Hoofddorp
vrijdag 20 april 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Meerpaal, Dronten
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Bovengrens
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Emilio Guzman - Kom dan!
van Beresteyn, Veendam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Het Park, Hoorn
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Agnietenhof, Tiel
Eva Crutzen - Opslaan Als
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Orpheus, Apeldoorn
Fuad Hassen - Held
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Orpheus, Apeldoorn
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Spil, Roeselare
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jeroen van Merwijk - Lucky
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jochen Otten - Troosten
Theater de Bussel, Oosterhout
Johan Goossens - Vlam
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Spant!, Bussum
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Marian Mudder - Sofa Sessies
Cultura, Ede
Murth Mossel - Pauwer
Posttheater, Arnhem
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Cpunt Theater, Hoofddorp
Patrick Laureij
De Weijer, Boxmeer
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
C.C Warenar, Wassenaar
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Martiniplaza, Groningen
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Almere, Almere
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
De Reggehof, Goor
Rayen Panday - Fenomeen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
René van Meurs - Ik beloof niks
Flint, Amersfoort
Richard Groenendijk - Om alles
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Aan de Slinger, Houten
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Storm, Winterswijk
Stefano Keizers - Erg heel
Zaantheater, Zaandam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Singer Theater, Laren
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Zonder verdoving
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 21 april 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Cameretten - Finalistentournee 2017
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam