Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
De Bogaard
Sint-Truiden
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Het Klooster
Woerden
Theaterhotel Almelo
Almelo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Drommedaris
Enkhuizen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Smeltkroes
Maarheeze
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Stroud
Putten
20:30
Theater Floralis
Lisse
13:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Kerk Beets
Beets
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater Floralis
Lisse
20:00
Meervaart
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
BREStheater
Brielle
Chassé Theater
Breda
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Flint
Amersfoort
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Figi Theater
Zeist
De Meenthe
Steenwijk
S.C.C. De Ruchte
Someren
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Domijnen
Sittard
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Singer Theater
Laren
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Kom
Nieuwegein
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Agnietenhof
Tiel
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Markant Uden
Uden
Theater De Lievekamp
Oss
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Meerpaal
Dronten
Orpheus
Apeldoorn
Het Klooster
Woerden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Goudse Schouwburg
Gouda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Fulcotheater
IJsselstein
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater PePijn
Den Haag
00:00
MFC De Pluk
Geldermalsen
20:30
Posttheater
Arnhem
zaterdag 24 november 2018
Maartje & Kine - Vibrato
Orpheus, Apeldoorn
Louise Korthals - Alles is er
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. De Kei, Reusel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Lebbis - De Bovengrens
De Bogaard, Sint-Truiden
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Ludens, Voorburg
Kiki Schippers - Waar
Theaterpand Weesp, Weesp
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jimmy Carr
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Javier Guzman - Sinterklaasconference 2018
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jasper van Kuijk - Janus
Theater De Boerderij, Huizen
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Henry van Loon - Onze Henry
Het Klooster, Woerden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theaterhotel Almelo, Almelo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Drommedaris, Enkhuizen
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Smeltkroes, Maarheeze
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Anne-Marie Jung - Ram
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
André Manuel - DREEJKLEZOEW
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Alex Ploeg Ultimatum
C.C. Stroud, Putten
zondag 25 november 2018
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Floralis, Lisse
13:30
Shirma sings Aretha - A Tribute
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
Agora Theater Druten, Druten
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Kerk Beets, Beets
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 26 november 2018
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Floralis, Lisse
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 27 november 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Veste, Delft
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Schalm, Veldhoven
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
BREStheater, Brielle
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Chassé Theater, Breda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Agnietenhof, Tiel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Ari Shaffir
Meervaart, Amsterdam
woensdag 28 november 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Veste, Delft
William Boeva - Reset
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kennemer Theater, Beverwijk
Tineke Schouten - Highlights
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Thijs Kemperink - Bonje
Flint, Amersfoort
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Stefano Keizers - Erg heel
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Figi Theater, Zeist
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Meenthe, Steenwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
S.C.C. De Ruchte, Someren
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Rayen Panday - Fenomeen
De Maaspoort, Venlo
20:00
Purper - Purper's Passie
De Domijnen, Sittard
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Posttheater, Arnhem
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Parktheater, Eindhoven
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Matroesjka - Brainwash
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Martijn Kardol - Bang
Singer Theater, Laren
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Ludens, Voorburg
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Kom, Nieuwegein
Kiki Schippers - Waar
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jan Beuving - Rotatie
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater de Bussel, Oosterhout
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Agnietenhof, Tiel
Freek de Jonge - De Suppoost
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ellen Pieters / Guido Spek - Late Lente
Markant Uden, Uden
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater De Lievekamp, Oss
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater 't Speelhuis, Helmond
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Meerpaal, Dronten
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Orpheus, Apeldoorn
Anne-Marie Jung - Ram
Het Klooster, Woerden
20:30
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Ploeg Ultimatum
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
donderdag 29 november 2018
Yentl en de Boer - Magie
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Fulcotheater, IJsselstein
Tineke Schouten - Highlights
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Sounds Niets te verliezen
MFC De Pluk, Geldermalsen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Posttheater, Arnhem