Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
ATLAS Theater
Emmen
C.C. De Schakel
Waregem
De Maagd
Bergen op Zoom
RAI Theater
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Beun
Heiloo
Kennemer Theater
Beverwijk
Posttheater
Arnhem
20:30
De Maaspoort
Venlo
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Parktheater
Eindhoven
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Bouwkunde
Deventer
Wesopa Weesp
Weesp
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Het Klooster
Woerden
ATLAS Theater
Emmen
C.C. De Schakel
Waregem
Pook
Oostknollendam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theaterpand Weesp
Weesp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Posttheater
Arnhem
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Stadshoftheater Vianen
Vianen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Kulturhus Holten
Holten
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Idea
Soest
20:15
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
Het Trefpunt
Warmond
Theater Maitland
Driebergen-Rijsenburg
Theater aan de Schie
Schiedam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Bouwkunde
Deventer
De Molenberg
Delfzijl
C.C. De Werf
Aalst
Flint
Amersfoort
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Molenberg
Delfzijl
C.C. De Werf
Aalst
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Posttheater
Arnhem
Hof in Salland
Raalte
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Kursaal Oostende
Oostende
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Taverne
Bergen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Kleine Willem
Enschede
Theater PePijn
Den Haag
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater Ludens
Voorburg
Theater Walhalla
Rotterdam
donderdag 22 september 2016
Minou Bosua - Minoux
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Oldenosborn - #Life
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
THNX! 2016: De Lach van de Vrijwilliger
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Speeldoos, Baarn
Wilfried de Jong & Bruut!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Licht
ATLAS Theater, Emmen
vrijdag 23 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Schakel, Waregem
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Maagd, Bergen op Zoom
Bill Bailey
RAI Theater, Amsterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Theater Zuidplein, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Beun, Heiloo
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Kennemer Theater, Beverwijk
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Posttheater, Arnhem
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Maaspoort, Venlo
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Diekhuus, Middelharnis
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Mini & Maxi
Schouwburg Het Park, Hoorn
Minou Bosua - Minoux
Theater Bouwkunde, Deventer
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Wesopa Weesp, Weesp
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wilfried de Jong & Bruut!
Parktheater, Eindhoven
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Het Klooster, Woerden
Youp van 't Hek - Licht
ATLAS Theater, Emmen
zaterdag 24 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Schakel, Waregem
André Manuel - De Onzen
Pook, Oostknollendam
20:15
Cabarestafette
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theaterpand Weesp, Weesp
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Posttheater, Arnhem
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Kasper van Kooten - Bonte avond
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Lenette van Dongen - Tegenwind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kulturhus Holten, Holten
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Mini & Maxi
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Oldenosborn - #Life
Het Veur Theater, Leidschendam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Idea, Soest
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kunstgreep, Oostzaan
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Ludens, Voorburg
zondag 25 september 2016
De Partizanen - De Partizanen
Het Trefpunt, Warmond
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater Maitland, Driebergen-Rijsenburg
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater aan de Schie, Schiedam
maandag 26 september 2016
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Lindenberg Theater, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts
Theater Bouwkunde, Deventer
Youp van 't Hek - Licht
De Molenberg, Delfzijl
dinsdag 27 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werf, Aalst
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Flint, Amersfoort
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts
Theater Bouwkunde, Deventer
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Harmonie, Leeuwarden
Youp van 't Hek - Licht
De Molenberg, Delfzijl
woensdag 28 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werf, Aalst
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Ogterop, Meppel
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Hof in Salland, Raalte
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Winsinghhof, Roden
Kasper van Kooten - Bonte avond
Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Mini & Maxi
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
NUHR
Agnietenhof, Tiel
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Wilfried de Jong & Bruut!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
donderdag 29 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
20:15
Bert Visscher - Zelden Zoiets Gezien
Flint, Amersfoort
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Ogterop, Meppel
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
De Kleine Willem, Enschede
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater PePijn, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Ludens, Voorburg
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Theater Walhalla, Rotterdam