Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
Flint
Amersfoort
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Zaantheater
Zaandam
Munttheater
Weert
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Sneek
Sneek
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
C.C. De steiger Boom
Boom
Theater de Speeldoos
Baarn
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Hof 88
Almelo
23:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Leidse Schouwburg
Leiden
Philharmonie Haarlem
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Parktheater
Eindhoven
De Meerpaal
Dronten
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Maagd
Bergen op Zoom
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
zaterdag 13 mei 2017
Martijn Koning - Koning van de Lach
Deventer Schouwburg, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Veste, Delft
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Chassé Theater, Breda
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bellevue, Amsterdam
Michael McIntyre
AFAS Live, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Podium Mozaiek, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 14 mei 2017
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadstheater Arnhem, Arnhem
maandag 15 mei 2017
20:00
De Grote Improvisatieshow
Beatrix Theater, Utrecht
Henry van Loon - Sleutelmoment
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Theo Maassen
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Flint, Amersfoort
dinsdag 16 mei 2017
Ali B - Je Suis Ali
Zaantheater, Zaandam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sanne Wallis de Vries - Gut
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Harmonie, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Micha Wertheim - Iemand Anders
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 17 mei 2017
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Spiegel, Zwolle
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Henry van Loon - Sleutelmoment
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Lievekamp, Oss
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Oosterpoort, Groningen
Pieter Derks - Spot
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Iemand Anders
Parktheater, Eindhoven
20:00
Javier Guzman - G-BIE-JER
De Nieuwe Kolk, Assen
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
donderdag 18 mei 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Marjolijn van Kooten - Paniek
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Micha Wertheim - Iemand Anders
Zaantheater, Zaandam
Cabarestafette
Munttheater, Weert
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Munttheater, Weert
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Schouwburg Venray, Venray
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Schalm, Veldhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Sneek, Sneek
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Kom, Nieuwegein
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Leidse Schouwburg, Leiden
André Manuel - De Onzen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
ATLAS Theater, Emmen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Postkantoor, Bovenkarspel
William Boeva - Reset
C.C. De steiger Boom, Boom
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Speeldoos, Baarn
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater de Griffioen, Amstelveen
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Hof 88, Almelo
vrijdag 19 mei 2017
23:45
Jeroen Pater / Jurg van Ginkel / Ruud Smulders
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Markant Uden, Uden
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Agnietenhof, Tiel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
Madelijne Kool / Nicolaas Duin - De Wake Up Kool
Perron-3, Rosmalen
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Verwachting, Ritthem
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Leidse Schouwburg, Leiden
Mike Boddé - De Geurige Man
Philharmonie Haarlem, Haarlem
André Manuel - De Onzen
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
De Meerpaal, Dronten
20:30
The Stand-up Club
Bibelot, Dordrecht
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sanne Wallis de Vries - Gut
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Maagd, Bergen op Zoom
Karin Bloemen - Volle Bloei
Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Flint, Amersfoort