Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater 't Pand
Gorinchem
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Dillewijn
Ankeveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Kennemer Theater
Beverwijk
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
Theater de Kom
Nieuwegein
Flint
Amersfoort
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Kulturhus
Epe
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
Theater Bellevue
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Klein Theater
Dinxperlo
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
van Beresteyn
Veendam
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Het Kwartier
Stolwijk
Theater aan de Schie
Schiedam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Walhalla
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Bussel
Oosterhout
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater De Veste
Delft
Zaantheater
Zaandam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Muze
Noordwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Kennemer Theater
Beverwijk
Parktheater
Eindhoven
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Simplon
Groningen
zaterdag 09 februari 2019
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater 't Pand, Gorinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Het Veur Theater, Leidschendam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
De Dillewijn, Ankeveen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Oeloek - Droeftoeters
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Goudse Schouwburg, Gouda
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Kennemer Theater, Beverwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Weijer, Boxmeer
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Matroesjka - Brainwash
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Maartje & Kine - Vibrato
Lindenberg Theater, Nijmegen
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Diligentia, Den Haag
20:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Zaantheater, Zaandam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Kom, Nieuwegein
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Flint, Amersfoort
Jochen Otten - Troosten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Javier Guzman - Guzmán
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Walhalla, Rotterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Kulturhus, Epe
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Ins Blau, Leiden
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Klein Theater, Dinxperlo
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Arno van der Heyden - Heksenjacht
van Beresteyn, Veendam
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Kampanje, Den Helder
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Kwartier, Stolwijk
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
Alex Ploeg Ultimatum
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 10 februari 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
maandag 11 februari 2019
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 12 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Meervaart, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Bussel, Oosterhout
Paul de Leeuw - Vette Pech!
De Maagd, Bergen op Zoom
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Griffioen, Amstelveen
Claudia de Breij - Nu
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
woensdag 13 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Meervaart, Amsterdam
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Hof 88, Almelo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Thijs Kemperink - Bonje
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
00:00
Sounds Niets te verliezen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Harmonie, Leeuwarden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
De Kleine Willem, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Posthuis Theater, Heerenveen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Veste, Delft
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Zaantheater, Zaandam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Sneek, Sneek
Murth Mossel - Pauwer
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Muze, Noordwijk
Maartje & Kine - Vibrato
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Kennemer Theater, Beverwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Kom, Nieuwegein
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Comedy Night
Simplon, Groningen