Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Singer Theater
Laren
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
Flint
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
Diligentia
Den Haag
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Mythe
Goes
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Cardo
Groesbeek
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium Boxtel
Boxtel
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Munttheater
Weert
20:15
Meervaart
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
Het Musiater
Zevenaar
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
20:00
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C. De Werf
Aalst
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Wilminktheater
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
woensdag 03 april 2019
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Theater De Veste, Delft
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Omval, Diemen
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Kom, Nieuwegein
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Boerderij, Huizen
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Thomas Acda - Motel
Theater aan de Schie, Schiedam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Oldenhermanns - UNSEXED
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Singer Theater, Laren
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Odeon, Zwolle
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Javier Guzman - Guzmán
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Markant Uden, Uden
Tineke Schouten - Highlights
Leidse Schouwburg, Leiden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Flint, Amersfoort
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Figi Theater, Zeist
Richard Groenendijk - Om Alles!
Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Muze, Noordwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Chassé Theater, Breda
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 04 april 2019
Louise Korthals - Alles is er
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Schalm, Veldhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Mythe, Goes
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Koornbeurs, Franeker
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Kappen, Haaksbergen
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Theater de Griffioen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Bussel, Oosterhout
Yentl en de Boer - Magie
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Cardo, Groesbeek
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater 't Speelhuis, Helmond
Tineke Schouten - Highlights
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Alex Ploeg Ultimatum
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Murth Mossel - Pauwer
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Matroesjka - Brainwash
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Ogterop, Meppel
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kiki Schippers - Waar
Podium Hoge Woerd, De Meern
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Podium Boxtel, Boxtel
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Parktheater, Eindhoven
20:00
Kommil Foo - Oogst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Munttheater, Weert
20:15
Rayen Panday - Fenomeen
Meervaart, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
Kennemer Theater, Beverwijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Fresku - Voordat het te laat is
Junushoff Theater, Wageningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Het Musiater, Zevenaar
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning van de dieren
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Marco Lopes - Moedt (reprise)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Deventer Schouwburg, Deventer
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Oldenhermanns - UNSEXED
De Maaspoort, Venlo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Eendracht, Gemert
20:15
Nathalie Baartman - Breek
Cultura, Ede
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Henry van Loon - Onze Henry
Chassé Theater, Breda
20:00
Kamagurka - de grenzen van de ernst
Cacaofabriek, Helmond
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Werf, Aalst
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
vrijdag 05 april 2019
Matroesjka - Brainwash
Wilminktheater, Enschede
Alex Ploeg Ultimatum
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Murth Mossel - Pauwer
Theater Zuidplein, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Zinin, Nijverdal