Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Goudse Schouwburg
Gouda
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Figi Theater
Zeist
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Parktheater
Eindhoven
De Cammeleur
Dongen
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Diligentia
Den Haag
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Spant!
Bussum
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Molenberg
Delfzijl
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Diligentia
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Flint
Amersfoort
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Schuur
Zevenbergen
C.C. Stroud
Putten
Theater Ludens
Voorburg
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:30
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Harderwijk
Harderwijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Maaspoort
Venlo
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Werftheater
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Agora Theater Druten
Druten
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Weijer
Boxmeer
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Everloo
Rossum
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater De Veste
Delft
Rietveld Theater
Delft
Theater de Kom
Nieuwegein
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Checkpoint Charlie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
vrijdag 01 april 2016
Lenette van Dongen - Tegenwind
Goudse Schouwburg, Gouda
Lankmoed - Onvergetelijk
Kennemer Theater, Beverwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Johan Goossens - Daglicht
Figi Theater, Zeist
20:30
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Intouchables
Parktheater, Eindhoven
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Cammeleur, Dongen
Hans Teeuwen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Hans Aarsman - Zelf weten
Leidse Schouwburg, Leiden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Partizanen - De Partizanen
Diligentia, Den Haag
Comedy Kitchen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Cameretten Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Spant!, Bussum
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Chassé Theater, Breda
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Werftheater, Utrecht
20:15
André Manuel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ali B - Je Suis Ali
De Molenberg, Delfzijl
zaterdag 02 april 2016
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Diligentia, Den Haag
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Sara Kroos - Doorgefokt
Flint, Amersfoort
Roué Verveer - Op het laatste moment
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater Walhalla, Rotterdam
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater de Schuur, Zevenbergen
Nathalie Baartman - Louter
C.C. Stroud, Putten
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater Ludens, Voorburg
Murth Mossel - Voors en tegens
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Johan Goossens - Daglicht
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Intouchables
Parktheater, Eindhoven
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hans Teeuwen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Dorine Wiersma
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Harderwijk, Harderwijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
De Partizanen - De Partizanen
Diligentia, Den Haag
20:00
Daniël Arends
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Cameretten Finalistentournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Molen, Beuningen
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Werftheater, Utrecht
Ali B - Je Suis Ali
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Alex Roeka - Voort!
Agora Theater Druten, Druten
zondag 03 april 2016
14:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Alex Roeka - Voort!
Diligentia, Den Haag
dinsdag 05 april 2016
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Rob Scheepers - Try-out voor Schroot
De Weijer, Boxmeer
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Everloo, Rossum
20:00
Intouchables
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Hans Teeuwen
Zaantheater, Zaandam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Leidse Schouwburg, Leiden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Venray, Venray
woensdag 06 april 2016
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Scheldetheater, Terneuzen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Peter Heerschop
Theater De Veste, Delft
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Rietveld Theater, Delft
Nathalie Baartman - Louter
Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Boerderij, Huizen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Fulcotheater, IJsselstein
Kasper van Kooten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Ironic Curtain Comedy Club Special: Attila The Stockbroker & Barnstorm
Checkpoint Charlie, Amsterdam
20:00
Intouchables
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Hans Aarsman - Zelf weten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar