Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
ATLAS Theater
Emmen
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater De Tuin
Leusden
Koningshof
Maassluis
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
De Schakel
Gilze
Theater de Kappen
Haaksbergen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Harderwijk
Harderwijk
Dorpshuis Heerde
Heerde
Theater de Beun
Heiloo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Veluvine
Nunspeet
Dok6
Panningen
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
De Maaspoort
Venlo
00:00
Schouwburg Venray
Venray
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
De Weverij
Zierikzee
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
DNK
Assen
Theater de Speeldoos
Baarn
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
Het Postkantoor
Bovenkarspel
BREStheater
Brielle
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
woensdag 21 november 2018
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Fransche School Culemborg, Culemborg
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater De Veste, Delft
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater PePijn, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Martijn Kardol - Bang
Deventer Schouwburg, Deventer
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Koorts
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Cultura, Ede
Jan Beuving - Rotatie
Parktheater, Eindhoven
20:00
Thomas Acda - Motel
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
ATLAS Theater, Emmen
Stefano Keizers - Erg Heel
De Oosterpoort, Groningen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Purper - Purper's Passie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Matroesjka - Brainwash
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochen Otten - Troosten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Tuin, Leusden
Arie & Silvester - Wie?!
Koningshof, Maassluis
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Kom, Nieuwegein
Johan Goossens - Vlam
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2018: Beeldenstorm
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Markant Uden, Uden
20:00
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Venray, Venray
William Boeva - Reset
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Yentl en de Boer - Magie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 22 november 2018
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Hof 88, Almelo
Patrick Laureij
Theater de Griffioen, Amstelveen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Musis, Arnhem
Martijn Koning - Koning van de dieren
Posttheater, Arnhem
Kiki Schippers - Waar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Anne-Marie Jung - Ram
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Evertshuis, Bodegraven
19:00
Michel Leeb
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Thijs Kemperink - Bonje
Theater PePijn, Den Haag
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Koorts
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg de Lawei, Drachten
Richard Groenendijk - Om Alles!
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Wilminktheater, Enschede
Arie & Silvester - Wie?!
De Schakel, Gilze
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kappen, Haaksbergen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tineke Schouten - Highlights
Theater Harderwijk, Harderwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Dorpshuis Heerde, Heerde
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Beun, Heiloo
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Marco Lopes - Moedt
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Louise Korthals - Alles is er
Veluvine, Nunspeet
Freek de Jonge - De Suppoost
Dok6, Panningen
20:00
Thomas Acda - Motel
Theater De Willem, Papendrecht
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Zuidplein, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Stoep, Spijkenisse
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ton Kas - Kakmaker
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Johan Goossens - Vlam
De Maaspoort, Venlo
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Venray, Venray
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Leest, Waalwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
De Weverij, Zierikzee
vrijdag 23 november 2018
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Griffioen, Amstelveen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Dood PaardThe Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
DNK, Assen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Speeldoos, Baarn
Kirsten van Teijn - Nobel
Schaffelaartheater, Barneveld
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schaffelaartheater, Barneveld
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
BREStheater, Brielle
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Schouwburg de Lawei, Drachten