Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater Cardo
Groesbeek
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Theater Hof 88
Almelo
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Domijnen
Sittard
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Willem
Enschede
00:00
De Klif
Nijmegen
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Muze
Noordwijk
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Speeldoos
Vught
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Het Diekhuus
Middelharnis
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koningshof
Maassluis
20:30
Kulturhus Holten
Holten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Markant Uden
Uden
Noorderkerk
Sneek
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Perron-3
Rosmalen
Posttheater
Arnhem
Rietveld Theater
Delft
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Odeon
Zwolle
Singer Theater
Laren
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Mythe
Goes
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Zinin
Nijverdal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
De Boodschap
Rijen
De Dillewijn
Ankeveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
De Weijer
Boxmeer
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Figi Theater
Zeist
Flint
Amersfoort
Fransche School Culemborg
Culemborg
donderdag 07 februari 2019
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Lochem, Lochem
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Aan de Slinger, Houten
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Cardo, Groesbeek
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Griffioen, Amstelveen
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Leest, Waalwijk
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Lievekamp, Oss
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Schalm, Veldhoven
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Javier Guzman - Guzmán
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Willem, Papendrecht
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Hof 88, Almelo
Richard Groenendijk - Om Alles!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 08 februari 2019
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Agora Theater Druten, Druten
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Domijnen, Sittard
Yentl en de Boer - Magie
De Harmonie, Leeuwarden
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Willem, Enschede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Klif, Nijmegen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Muze, Noordwijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
De Schattelijn, Geertruidenberg
Henry van Loon - Onze Henry
De Speeldoos, Vught
Murth Mossel - Pauwer
Deventer Schouwburg, Deventer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
Javier Guzman - Guzmán
Het Diekhuus, Middelharnis
Alex Ploeg Ultimatum
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Koningshof, Maassluis
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Kulturhus Holten, Holten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Markant Uden, Uden
Stefano Keizers - Erg Heel
Noorderkerk, Sneek
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Orpheus, Apeldoorn
20:30
ANNE & LISA - Weltschmerz
Perron-3, Rosmalen
Jan Beuving - Rotatie
Posttheater, Arnhem
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Rietveld Theater, Delft
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
S.C.C. De Ruchte, Someren
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg de Lawei, Drachten
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Het Park, Hoorn
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Odeon, Zwolle
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Singer Theater, Laren
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Spant!, Bussum
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Spant!, Bussum
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Emilio Guzman - Kom dan!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater 't Pand, Gorinchem
Louise Korthals - Alles is er
Theater Aan de Slinger, Houten
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Bussel, Oosterhout
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Kampanje, Den Helder
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Kom, Nieuwegein
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Mythe, Goes
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Omval, Diemen
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Purmaryn, Purmerend
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Zinin, Nijverdal
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Matroesjka - Brainwash
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 09 februari 2019
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
Alex Ploeg Ultimatum
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Matroesjka - Brainwash
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Javier Guzman - Guzmán
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Boodschap, Rijen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
De Dillewijn, Ankeveen
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
De Muze, Noordwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Weijer, Boxmeer
Freek de Jonge - De Suppoost
Deventer Schouwburg, Deventer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Diligentia, Den Haag
Yentl en de Boer - Magie
Figi Theater, Zeist
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Flint, Amersfoort
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Fransche School Culemborg, Culemborg