Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
De Kleine Willem
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Flint
Amersfoort
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Flint
Amersfoort
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
07:30
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Leidse Schouwburg
Leiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Schuur
Haarlem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater aan de Schie
Schiedam
Fulcotheater
IJsselstein
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Zuidplein
Rotterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
De Harmonie
Leeuwarden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Singer Theater
Laren
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Deventer Schouwburg
Deventer
Flint
Amersfoort
20:30
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Veluvine
Nunspeet
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Cultura
Ede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Munttheater
Weert
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
ATLAS Theater
Emmen
20:15
De Maaspoort
Venlo
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Veste
Delft
De Harmonie
Leeuwarden
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
vrijdag 03 mei 2019
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Willem, Enschede
Nathalie Baartman - Breek
Goudse Schouwburg, Gouda
Patrick Laureij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Spiegel, Zwolle
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Schalm, Veldhoven
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Flint, Amersfoort
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Kampanje, Den Helder
zaterdag 04 mei 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Kampanje, Den Helder
Thomas Smith - De jaren van verstand
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
maandag 06 mei 2019
20:00
Ali B. - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Flint, Amersfoort
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Leidse Schouwburg, Leiden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Beatrix Theater, Utrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
07:30
Start-Up Comedy met Jim Speelmans en ontbijt
Diligentia, Den Haag
20:15
Victor Luis Van Es - Stille Strijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 07 mei 2019
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Veste, Delft
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Leidse Schouwburg, Leiden
De Partizanen - Het leven an sich
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schuur, Haarlem
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kiki Schippers - Waar
Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Wilminktheater, Enschede
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Odeon, Zwolle
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater aan de Schie, Schiedam
woensdag 08 mei 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Fulcotheater, IJsselstein
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Dolf Jansen - Bijna
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Diligentia, Den Haag
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Sneek, Sneek
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Harmonie, Leeuwarden
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kommil Foo - Oogst
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Kom, Nieuwegein
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Veste, Delft
Patrick Laureij
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Musis, Arnhem
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Om Alles!
Singer Theater, Laren
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Parktheater, Eindhoven
Theo Nijland - En de rest is onzin
Goudse Schouwburg, Gouda
Thomas Acda - Motel
Deventer Schouwburg, Deventer
Tineke Schouten - Highlights
Flint, Amersfoort
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Chassé Theater, Breda
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Orpheus, Apeldoorn
donderdag 09 mei 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Arie & Silvester - Wie?!
Veluvine, Nunspeet
20:00
Arjen Lubach
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Dolf Jansen - Bijna
Cultura, Ede
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg de Lawei, Drachten
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Henry van Loon - Onze Henry
Munttheater, Weert
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kiki Schippers - Waar
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Kirsten van Teijn - Nobel
De Maaspoort, Venlo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Meervaart, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Maarten van den Berg - Alleen pinguïns zijn zwart-wit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Nathalie Baartman - Breek
De Oosterpoort, Groningen
Patrick Laureij
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Paul de Leeuw - Vette Pech!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Veste, Delft
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Harmonie, Leeuwarden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Isala Theater, Capelle aan den IJssel