Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Cerck
Beilen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
Witte Theater
IJmuiden
Wilminktheater
Enschede
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Chassé Theater
Breda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Werftheater
Utrecht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
van Beresteyn
Veendam
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Theater Idea
Soest
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Spil
Roeselare
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Stroud
Putten
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Agnietenhof
Tiel
20:15
Wesopa Weesp
Weesp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Omval
Diemen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Flint
Amersfoort
19:30
Dok H2O
Deventer
20:15
De Weijer
Boxmeer
De Spil
Roeselare
woensdag 19 oktober 2016
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Bouwkunde, Deventer
Wilfried de Jong & Bruut!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Minou Bosua - Minoux
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ton Kas - JABROER
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
NUHR
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
De Oosterpoort, Groningen
Debby Petter - Bed & Breakfast
De Cerck, Beilen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 20 oktober 2016
Ton Kas - JABROER
Zaantheater, Zaandam
Minou Bosua - Minoux
Witte Theater, IJmuiden
Philippe Geubels
Wilminktheater, Enschede
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater de Spiegel, Zwolle
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Purmaryn, Purmerend
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater De Leest, Waalwijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
NUHR
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parktheater, Eindhoven
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Maaspoort, Venlo
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Kleine Willem, Enschede
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Chassé Theater, Breda
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
vrijdag 21 oktober 2016
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Werftheater, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
van Beresteyn, Veendam
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Pieter Derks - Spot
Theater Idea, Soest
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater De Storm, Winterswijk
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Schuur, Zevenbergen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
NUHR
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Minou Bosua - Minoux
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jochen Otten
Schaffelaartheater, Barneveld
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Posttheater, Arnhem
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Posthuis Theater, Heerenveen
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Orpheus, Apeldoorn
Clifton Braam - De Eerste Keer
Meervaart, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Markant Uden, Uden
Ton Kas - JABROER
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Wilfried de Jong & Bruut!
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
André Manuel - De Onzen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Alex Agnew - Unfinished Business
De Spil, Roeselare
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Kleine Willem, Enschede
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Cpunt Theater, Hoofddorp
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. Stroud, Putten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Philippe Geubels
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 22 oktober 2016
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Wesopa Weesp, Weesp
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater het Pakhuis, Hoorn
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater De Verwachting, Ritthem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater De Tuin, Leusden
Minou Bosua - Minoux
Theater de Stoep, Spijkenisse
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater de Spiegel, Zwolle
André Manuel - De Onzen
Theater De Omval, Diemen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Orpheus, Apeldoorn
Wilfried de Jong & Bruut!
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marc-Marie Huijbregts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Debby Petter - Bed & Breakfast
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Flint, Amersfoort
19:30
Mark Waumans / MC Hank / Patrick Meijer / Pieter van Breevoort / Ronal
Dok H2O, Deventer
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Weijer, Boxmeer
Alex Agnew - Unfinished Business
De Spil, Roeselare