Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Toestanden op Podium
Bemmel
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Mozaïek
Zuidlaren
15:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Agora Theater Druten
Druten
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Floralis
Lisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Harmonie
Leeuwarden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Beun
Heiloo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Posttheater
Arnhem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Munttheater
Weert
Theater De Leest
Waalwijk
Podium Vlieland
Vlieland
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Groene Engel
Oss
Theater Carrousel
Ommen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Het Veur Theater
Leidschendam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Agora Theater Druten
Druten
Podium Hoge Woerd
De Meern
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Klooster
Woerden
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater Ludens
Voorburg
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
zaterdag 06 oktober 2018
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jochen Otten - Troosten
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Toestanden op Podium, Bemmel
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Posttheater, Arnhem
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Griffioen, Amstelveen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 07 oktober 2018
Matroesjka - Brainwash
Theater Mozaïek, Zuidlaren
15:00
Purper - Purper's Passie
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
19:00
Alex Klaasen - Showponies
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Agora Theater Druten, Druten
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 08 oktober 2018
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Laureij
Theater Floralis, Lisse
Yentl en de Boer - Magie
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 09 oktober 2018
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Het Klooster, Woerden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jo Koy - Break the Mold Tour
Meervaart, Amsterdam
20:00
The Umbilical Brothers
DeLaMar, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 10 oktober 2018
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ton Kas - Kakmaker
Zaantheater, Zaandam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Sneek, Sneek
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Walhalla, Rotterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lievekamp, Oss
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Johan Goossens - Vlam
Het Veur Theater, Leidschendam
Tineke Schouten - Highlights
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Beun, Heiloo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
The Umbilical Brothers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
Louise Korthals - Alles is er
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Purper - Purper's Passie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Matroesjka - Brainwash
Posttheater, Arnhem
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 11 oktober 2018
20:00
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
De Poorterij, Zaltbommel
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Munttheater, Weert
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Leest, Waalwijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Podium Vlieland, Vlieland
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Schalm, Veldhoven
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kiki Schippers - Waar
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Alex Ploeg - Ultimatum
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Howard Komproe - Live on stage
De Meenthe, Steenwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Stoep, Spijkenisse
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Walhalla, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Matroesjka - Brainwash
Groene Engel, Oss
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Carrousel, Ommen
Rayen Panday - Fenomeen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Johan Goossens - Vlam
Het Veur Theater, Leidschendam
Lebbis - De Bovengrens
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
Tineke Schouten - Highlights
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Purper - Purper's Passie
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
Arie & Silvester - Wie?!
Agora Theater Druten, Druten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Podium Hoge Woerd, De Meern
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
De Maagd, Bergen op Zoom
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Posttheater, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Arnhem, Arnhem
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 12 oktober 2018
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Klooster, Woerden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Rayen Panday - Fenomeen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Ludens, Voorburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen