Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
Musis
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Parktheater
Eindhoven
Perron-3
Rosmalen
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. 't Gasthoes
Horst
C.C. Parnassos
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultura
Ede
00:00
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
De Meerpaal
Dronten
00:00
De Molenberg
Delfzijl
De Weijer
Boxmeer
Dok6
Panningen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Het Postkantoor
Bovenkarspel
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Kennemer Theater
Beverwijk
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podium 36
Leeuwarden
Rietveld Theater
Delft
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Wesopa Weesp
Weesp
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Klameare
Workum
C.C. Deurne
Deurne
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Reggehof
Goor
De Schattelijn
Geertruidenberg
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Toestanden op Podium
Bemmel
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
donderdag 04 oktober 2018
19:30
David Cross
Melkweg, Amsterdam
20:00
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Musis, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry
Perron-3, Rosmalen
Lebbis - De Bovengrens
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Dakota, Den Haag
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Leest, Waalwijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Speeldoos, Baarn
Louise Korthals - Alles is er
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Patrick Laureij
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Zalencentrum de Treemter, Balk
vrijdag 05 oktober 2018
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. 't Gasthoes, Horst
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Parnassos, Utrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cultura, Ede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
De Kunstgreep, Oostzaan
Tineke Schouten - Highlights
De Meerpaal, Dronten
00:00
Sounds Niets te verliezen
De Molenberg, Delfzijl
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Weijer, Boxmeer
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Dok6, Panningen
20:00
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jochen Otten - Troosten
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Kennemer Theater, Beverwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Emilio Guzman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Podium 36, Leeuwarden
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Rietveld Theater, Delft
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Griffioen, Amstelveen
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Winsinghhof, Roden
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Laureij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Matroesjka - Brainwash
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Wesopa Weesp, Weesp
zaterdag 06 oktober 2018
René van Meurs - Ik beloof niks
Agnietenhof, Tiel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agnietenhof, Tiel
Patrick Laureij
Agora Theater Druten, Druten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Martijn Koning - Koning van de dieren
C.C. De Klameare, Workum
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Deurne, Deurne
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Jochen Otten - Troosten
De Kattendans, Bergeijk
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
De Meerpaal, Dronten
20:00
Purper - Purper's Passie
De Reggehof, Goor
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
De Schattelijn, Geertruidenberg
Alex Ploeg Ultimatum
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Parktheater, Eindhoven
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Posttheater, Arnhem
Bert Gabriels - Gelukzoeker
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Paul de Leeuw - Vette Pech!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater 't Pand, Gorinchem
Rayen Panday - Fenomeen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bouwkunde, Deventer
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Schalm, Veldhoven
Matroesjka - Brainwash
Theater De Tuin, Leusden
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Toestanden op Podium, Bemmel
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Wilminktheater, Enschede