Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Dok6
Panningen
20:15
Diligentia
Den Haag
De Maaspoort
Venlo
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Agnietenhof
Tiel
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Pand
Gorinchem
Swanla Theater
Zevenhuizen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Spant!
Bussum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Pook
Oostknollendam
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Klooster
Woerden
Flint
Amersfoort
Energiehuis
Dordrecht
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Diligentia
Den Haag
De Warande
Turnhout
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
14:00
Dok6
Panningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
09:00
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Goudse Schouwburg
Gouda
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Mythe
Goes
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Parktheater
Eindhoven
vrijdag 19 april 2019
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Matroesjka - Brainwash
Dok6, Panningen
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Diligentia, Den Haag
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Maaspoort, Venlo
Claudia de Breij - Nu
De Maagd, Bergen op Zoom
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
De Harmonie, Leeuwarden
Patrick Laureij
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Best of Stand-Up Comedy show
Comedy Club Haug, Rotterdam
Max van den Burg - Paasbest
Chassé Theater, Breda
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Zundert, Zundert
Alex Ploeg Ultimatum
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 20 april 2019
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Louise Korthals - Alles is er
Theater Zinin, Nijverdal
Nathalie Baartman - Breek
Theater Walhalla, Rotterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Sneek, Sneek
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Purmaryn, Purmerend
Thomas Acda - Motel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater 't Pand, Gorinchem
Angela Groothuizen - Lueke binge
Swanla Theater, Zevenhuizen
Kiki Schippers - Waar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Emilio Guzman - Kom dan!
Spant!, Bussum
Javier Guzman - Guzmán
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Schouwburg de Lawei, Drachten
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Janneke de Bijl
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Pook, Oostknollendam
20:00
Film: Hugo
PlusEtage, Baarle-Nassau
Patrick Laureij
Parktheater, Eindhoven
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dolf Jansen - Bijna
Het Klooster, Woerden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Flint, Amersfoort
Fresku - Voordat het te laat is
Energiehuis, Dordrecht
20:00
Guido Weijers
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Silent Comedy - Try-out
Diligentia, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Warande, Turnhout
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Maagd, Bergen op Zoom
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Best of Stand-Up Comedy show
Comedy Club Haug, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Nesterlé, Nistelrode
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Arto Theater, Schoonhoven
zondag 21 april 2019
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ali B - Koorts
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
14:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Dok6, Panningen
20:15
Mugmetdegoudentand - SMOEDER - 15 jaar later
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 22 april 2019
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Koorts
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
09:00
Start-Up Comedy met Glodi Lugungu en ontbijt
Diligentia, Den Haag
20:15
Mugmetdegoudentand - SMOEDER - 15 jaar later
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 23 april 2019
Patrick Laureij
Zaantheater, Zaandam
Kommil Foo - Oogst
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Lievekamp, Oss
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater 't Speelhuis, Helmond
Thomas Acda - Motel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parktheater, Eindhoven
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ali B - Koorts
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Guzmán
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Mugmetdegoudentand - SMOEDER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Hugleikur Dagsson
Boom Chicago, Amsterdam
woensdag 24 april 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Hof 88, Almelo
Fresku - Voordat het te laat is
Theater De Veste, Delft
Patrick Laureij
Theater de Stoep, Spijkenisse
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Mythe, Goes
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bouwkunde, Deventer
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Aan de Slinger, Houten
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Aan de Slinger, Houten
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Schie, Schiedam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Venray, Venray
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
S.C.C. De Enck, Oirschot
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parktheater, Eindhoven