Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
C.C Warenar
Wassenaar
Het Trefpunt
Warmond
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Bon theater
Medemblik
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Reggehof
Goor
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
De Nieuwe Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Zaantheater
Zaandam
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Sneek
Sneek
Theater aan de Schie
Schiedam
18:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Theater De Kolk
Assen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. De Woeker
Oudenaarde
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Ogterop
Meppel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
zaterdag 17 maart 2018
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Het Musiater, Zevenaar
Martijn Koning - Koning te rijk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
C.C Warenar, Wassenaar
Soundos - Niets te verliezen
Het Trefpunt, Warmond
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
De Maaspoort, Venlo
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Agnietenhof, Tiel
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:30
George van Houts - Kom Plot
S.C.C. De Ruchte, Someren
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Zuidplein, Rotterdam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Lievekamp, Oss
Johan Goossens - Vlam
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Bon theater, Medemblik
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Singer Theater, Laren
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Aan de Slinger, Houten
Fuad Hassen - Held
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Percossa - BAM!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Reggehof, Goor
André Manuel - De Onzen
Theater de Koornbeurs, Franeker
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Deventer Schouwburg, Deventer
Piepschuim
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Spant!, Bussum
20:15
Nathalie Baartman
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Nieuwe Kolk, Assen
Kirsten van Teijn - Zalf
Posttheater, Arnhem
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Flint, Amersfoort
zondag 18 maart 2018
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Kirsten van Teijn - Zalf
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 19 maart 2018
Stefano Keizers - Erg heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 20 maart 2018
20:00
Tim Fransen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Het Klooster, Woerden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Maaspoort, Venlo
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lebbis - De Bovengrens
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater 't Speelhuis, Helmond
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Zonder verdoving
ATLAS Theater, Emmen
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
woensdag 21 maart 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Zaantheater, Zaandam
Lebbis - De Bovengrens
Junushoff Theater, Wageningen
Johan Goossens - Vlam
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg Venray, Venray
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Sneek, Sneek
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater aan de Schie, Schiedam
18:00
Abdelhadi Baaddi
Theater Zuidplein, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Schouwburg Lochem, Lochem
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parktheater, Eindhoven
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cultura, Ede
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Kolk, Assen
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
donderdag 22 maart 2018
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Venray, Venray
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Zonder verdoving
De Meenthe, Steenwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B - Koorts
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Woeker, Oudenaarde
Stefano Keizers - Erg heel
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Schouwburg Ogterop, Meppel
Claudia de Breij - Nu
Agora Theater Lelystad, Lelystad
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden