Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Harmonie
Leeuwarden
Wesopa Weesp
Weesp
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Horst
Venhorst
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Concordia
Haastrecht
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
Noorderkerk
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theater Gooiland
Hilversum
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Cultura
Ede
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Flint
Amersfoort
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Storm
Winterswijk
Wilminktheater
Enschede
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
van Beresteyn
Veendam
C.C. Stroud
Putten
De Weijer
Boxmeer
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Posttheater
Arnhem
Zaantheater
Zaandam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. Ter Dilft
Bornem
20:00
De Reggehof
Goor
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. De Klameare
Workum
Spant!
Bussum
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Posttheater
Arnhem
Chassé Theater
Breda
20:30
De Boodschap
Rijen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schaffelaartheater
Barneveld
19:30
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Blankenberge
Blankenberge
C.C. Den Herd
Bladel
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:15
van Beresteyn
Veendam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
vrijdag 06 april 2018
Ali B - Koorts
De Harmonie, Leeuwarden
André Manuel - De Onzen
Wesopa Weesp, Weesp
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Horst, Venhorst
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Concordia, Haastrecht
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater Zinin, Nijverdal
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Kolk, Assen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Diligentia, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als
Noorderkerk, Sneek
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
George van Houts - Kom Plot
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Maaspoort, Venlo
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Gooiland, Hilversum
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Joep Onderdelinden - OOIT
Cultura, Ede
Johan Goossens - Vlam
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Karin Bloemen - Volle Bloei
Flint, Amersfoort
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Storm, Winterswijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Wilminktheater, Enschede
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater PePijn, Den Haag
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Piepschuim
van Beresteyn, Veendam
Pieter Derks - Spot
C.C. Stroud, Putten
René van Meurs - Ik beloof niks
De Weijer, Boxmeer
Richard Groenendijk - Om alles
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Soundos - Niets te verliezen
De Meerpaal, Dronten
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. De Kei, Reusel
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Posttheater, Arnhem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Zaantheater, Zaandam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Schouwburg Lochem, Lochem
William Boeva - Reset
C.C. Ter Dilft, Bornem
20:00
Yentl & de Boer - Magie
De Reggehof, Goor
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bouwkunde, Deventer
zaterdag 07 april 2018
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ali B - Koorts
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. De Klameare, Workum
Claudia de Breij - Nu
Spant!, Bussum
Daniël Arends - De Afterparty
ATLAS Theater, Emmen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Posttheater, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan!
Chassé Theater, Breda
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
De Boodschap, Rijen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schaffelaartheater, Barneveld
19:30
George van Houts - Kom Plot
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
De Harmonie, Leeuwarden
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Blankenberge, Blankenberge
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Den Herd, Bladel
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Purmaryn, Purmerend
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Piepschuim
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Zuidplein, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
S.C.C. De Ruchte, Someren
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
De Maaspoort, Venlo
20:30
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
William Boeva - Reset
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:15
Yentl & de Boer - Magie
van Beresteyn, Veendam
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Walhalla, Rotterdam
zondag 08 april 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater 't Onderdak, Sassenheim
maandag 09 april 2018
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 10 april 2018
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Parktheater, Eindhoven