Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Wilminktheater
Enschede
Wesopa Weesp
Weesp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Gooiland
Hilversum
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Kolk
Assen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Concordia
Haastrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Noorderkerk
Sneek
Leidse Schouwburg
Leiden
Flint
Amersfoort
20:15
Diligentia
Den Haag
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Reggehof
Goor
De Molenberg
Delfzijl
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Horst
Venhorst
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cultura
Ede
C.C. Ter Dilft
Bornem
C.C. Stroud
Putten
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
van Beresteyn
Veendam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Spant!
Bussum
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Meervaart
Amsterdam
19:30
Leidse Schouwburg
Leiden
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Boodschap
Rijen
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Chassé Theater
Breda
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. De Klameare
Workum
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Blankenberge
Blankenberge
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
ATLAS Theater
Emmen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
vrijdag 06 april 2018
Martijn Koning - Koning te rijk
Wilminktheater, Enschede
André Manuel - De Onzen
Wesopa Weesp, Weesp
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Piepschuim
van Beresteyn, Veendam
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater Zinin, Nijverdal
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Walhalla, Rotterdam
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Gooiland, Hilversum
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Storm, Winterswijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Purmaryn, Purmerend
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Kolk, Assen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Concordia, Haastrecht
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bouwkunde, Deventer
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Schouwburg Lochem, Lochem
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Posttheater, Arnhem
Johan Goossens - Vlam
Podium Hoge Woerd, De Meern
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
George van Houts - Kom Plot
Orpheus, Apeldoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als
Noorderkerk, Sneek
Daniël Arends - De Afterparty
Leidse Schouwburg, Leiden
Karin Bloemen - Volle Bloei
Flint, Amersfoort
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Diligentia, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
De Weijer, Boxmeer
20:00
Yentl & de Boer - Magie
De Reggehof, Goor
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Molenberg, Delfzijl
Soundos - Niets te verliezen
De Meerpaal, Dronten
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Maaspoort, Venlo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Horst, Venhorst
Ali B - Koorts
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Joep Onderdelinden - OOIT
Cultura, Ede
William Boeva - Reset
C.C. Ter Dilft, Bornem
Pieter Derks - Spot
C.C. Stroud, Putten
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. De Kei, Reusel
Richard Groenendijk - Om alles
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zaterdag 07 april 2018
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Yentl & de Boer - Magie
van Beresteyn, Veendam
Ali B - Koorts
Theaterhotel Almelo, Almelo
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Zuidplein, Rotterdam
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Piepschuim
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Speeldoos, Baarn
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Purmaryn, Purmerend
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Claudia de Breij - Nu
Spant!, Bussum
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Posttheater, Arnhem
20:30
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Meervaart, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Leidse Schouwburg, Leiden
Stefano Keizers - Erg heel
De Maaspoort, Venlo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
De Boodschap, Rijen
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Chassé Theater, Breda
William Boeva - Reset
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Den Herd, Bladel
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. De Klameare, Workum
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Blankenberge, Blankenberge
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
C.C Warenar, Wassenaar
Daniël Arends - De Afterparty
ATLAS Theater, Emmen
zondag 08 april 2018
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater 't Onderdak, Sassenheim
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 09 april 2018
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 10 april 2018
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Om alles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Parktheater, Eindhoven
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Orpheus, Apeldoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam