Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Luctor et Emergo
Rilland
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Bon theater
Medemblik
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Domijnen
Sittard
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
't Spul
Schiedam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Oosterpoort
Groningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater De Kolk
Assen
14:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
DeLaMar
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
14:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
Theater De Muzeval
Emmen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Deventer Schouwburg
Deventer
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Lux
Nijmegen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Flint
Amersfoort
Den heuvel
Alphen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Koornbeurs
Franeker
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
So What!
Gouda
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
De hoogte
Winsum
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater PePijn
Den Haag
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Chassé Theater
Breda
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
vrijdag 26 februari 2016
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Je Suis Ali
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Roeka - Voort!
Luctor et Emergo, Rilland
zaterdag 27 februari 2016
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Trio Giphart / Chabot
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Bon theater, Medemblik
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Zaantheater, Zaandam
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Diligentia, Den Haag
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater de Voorveghter, Hardenberg
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Domijnen, Sittard
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Lentecabaret in ’t Spul
't Spul, Schiedam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Leids Cabaret Festival - finalistentour
De Oosterpoort, Groningen
Lebbis - De Paardenpoetser
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Maaspoort, Venlo
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Intouchables
Theater De Kolk, Assen
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Hans Liberg - Jazz & Comedy
DeLaMar, Amsterdam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Daniël Arends
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
André Manuel
Posttheater, Arnhem
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Willem, Papendrecht
zondag 28 februari 2016
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Schouwburg Het Park, Hoorn
14:00
Kizzy
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
FATU XL
Heineken Music Hall, Amsterdam
dinsdag 01 maart 2016
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Intouchables
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Muzeval, Emmen
Ali B - Je Suis Ali
Schaffelaartheater, Barneveld
woensdag 02 maart 2016
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Sara Kroos - Doorgefokt
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Intouchables
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Daniël Arends
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Bert Gabriels
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Deventer Schouwburg, Deventer
Ali B - Je Suis Ali
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Alex Roeka - Voort!
Lux, Nijmegen
donderdag 03 maart 2016
20:30
Yora Rienstra
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Flint, Amersfoort
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Den heuvel, Alphen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Sara Kroos - Doorgefokt
Meervaart, Amsterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schaffelaartheater, Barneveld
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Murth Mossel - Voors en tegens
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cpunt Theater, Hoofddorp
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Koornbeurs, Franeker
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Maagd, Bergen op Zoom
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Markant Uden, Uden
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Kampanje, Den Helder
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Hans Aarsman - Zelf weten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Daniël Arends
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:15
Comedy Collectief met Arie Koomen
So What!, Gouda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Het Klooster, Nuenen
20:30
André Manuel
Witte Theater, IJmuiden
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
vrijdag 04 maart 2016
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Bouwkunde, Deventer
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De hoogte, Winsum
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Maaspoort, Venlo
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Junushoff Theater, Wageningen
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Kampanje, Den Helder
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater PePijn, Den Haag
Murth Mossel - Voors en tegens
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Leon van der Zanden - Supergewoon
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Tegenwind
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kasper van Kooten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater Bellevue, Amsterdam