Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Veste
Delft
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg Rex
Mol
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Hoftheater
Raalte
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
Wilminktheater
Enschede
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
18:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
van Beresteyn
Veendam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Idea
Soest
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
20:30
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kleine Komedie
Amsterdam
De hoogte
Winsum
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
20:30
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater RhederArt
Dieren
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Posttheater
Arnhem
Parkgebouw
Rijssen
Musis
Arnhem
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Flint
Amersfoort
donderdag 18 februari 2016
Dorine Wiersma
Theater PePijn, Den Haag
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Anne Jan Toonstra
Theater De Winsinghhof, Roden
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Intouchables
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kasper van Kooten
Theater de Kampanje, Den Helder
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Soundos - Geboren met ervaring
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Rex, Mol
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Tim Fransen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Nathalie Baartman - Louter
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Droog Brood
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Hoftheater, Raalte
Murth Mossel - Voors en tegens
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Goudse Schouwburg, Gouda
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Maaspoort, Venlo
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Maaspoort, Venlo
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
Reijn en Goed
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
vrijdag 19 februari 2016
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Werftheater, Utrecht
18:30
Carly Baker / Joe Eagan / Soula Notos
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
van Beresteyn, Veendam
21:00
André Manuel
Theater Walhalla, Rotterdam
Nathalie Baartman - Louter
Theater Idea, Soest
Cabarestafette
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Intouchables
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Kolk, Assen
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater de Kampanje, Den Helder
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Appels met Peren
Theater de Kampanje, Den Helder
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Griffioen, Amstelveen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater aan de Schie, Schiedam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lankmoed - Onvergetelijk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jandino Asporaat
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Cameretten Finalistentournee
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Ali B - Je Suis Ali
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Klooster, Nuenen
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Het Klooster, Woerden
Johan Goossens - Daglicht
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Flint, Amersfoort
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
Piepschuim - Zo doen we dat hier
De hoogte, Winsum
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Sara Kroos - Doorgefokt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Agora Theater Druten, Druten
Kasper van Kooten
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 20 februari 2016
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Zaantheater, Zaandam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Werftheater, Utrecht
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Martin Simek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater RhederArt, Dieren
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater De Storm, Winterswijk
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Kolk, Assen
20:15
André Manuel
Theater Carrousel, Ommen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Het Park, Hoorn
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Harrie Jekkers & Jeroen van Merwijk - Als we zo vrij mogen zijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Intouchables
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Daniël Arends
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - Louter
Parkgebouw, Rijssen
Alex Roeka - Voort!
Musis, Arnhem
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Trio Giphart / Chabot
Flint, Amersfoort