Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Sportpaleis
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Schuur
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Ahoy
Rotterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
Wilminktheater
Enschede
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
C.C. 't Vondel
Halle
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
23:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Prinsenhof
Best
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Venray
Venray
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Werftheater
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Weijer
Boxmeer
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
G.C. Het Koetshuis
Roosdaal
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
Parktheater
Eindhoven
Prinsenhof
Best
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Spant!
Bussum
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kampanje
Den Helder
19:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Werftheater
Utrecht
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
zaterdag 19 mei 2018
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Beneatha’s Place
Theater Zuidplein, Rotterdam
zondag 20 mei 2018
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Johan Goosens
Theater Zuidplein, Rotterdam
Trevor Noah
Ziggo Dome, Amsterdam
maandag 21 mei 2018
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jeff Dunham
Sportpaleis, Antwerpen
dinsdag 22 mei 2018
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Eric van Sauers - De Lief en Leed Tour
Meervaart, Amsterdam
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - Voest
Schuur, Haarlem
20:15
George van Houts - Kom Plot
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
woensdag 23 mei 2018
Jeff Dunham
Ahoy, Rotterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Eric van Sauers - De Lief en Leed Tour
Meervaart, Amsterdam
20:30
Jörgen Raymann - Zo kan het ook 2.0
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:30
George van Houts - Kom Plot
Wilminktheater, Enschede
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
donderdag 24 mei 2018
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Agora Theater Lelystad, Lelystad
William Boeva - Reset
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
William Boeva - Reset
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Chassé Theater, Breda
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Deventer Schouwburg, Deventer
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als
Markant Uden, Uden
20:15
Ali B - KOORTS
Meervaart, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Zonder verdoving
Theater de Kampanje, Den Helder
Johan Goossens - Vlam
Theater De Veste, Delft
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Zaantheater, Zaandam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
vrijdag 25 mei 2018
William Boeva - Reset
C.C. 't Vondel, Halle
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
DeLaMar, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
Flint, Amersfoort
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Leidse Schouwburg, Leiden
23:00
Patrick Laureij / Rayen Panday / Soundos - Late Night Comedy
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Ivo Mijland - Gekke kinderen zijn anders gewoon
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
Lebbis - De Bovengrens
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nathalie Baartman - Voest
Prinsenhof, Best
Ali B - Koorts
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Zonder verdoving
Theater de Schalm, Veldhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Werftheater, Utrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 26 mei 2018
Lebbis - De Bovengrens
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Maaspoort, Venlo
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
De Weijer, Boxmeer
Martijn Koning - Koning te rijk
Diligentia, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Flint, Amersfoort
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. Het Koetshuis, Roosdaal
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
Johan Goossens - Vlam
Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - Voest
Prinsenhof, Best
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ali B - Koorts
Spant!, Bussum
20:00
Zonder verdoving
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Kampanje, Den Helder
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Theater De Leest, Waalwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Schalm, Veldhoven
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Werftheater, Utrecht
zondag 27 mei 2018
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 28 mei 2018
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Martiniplaza, Groningen
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 29 mei 2018
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam