Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
AINSI
Maastricht
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Munttheater
Weert
20:00
Diligentia
Den Haag
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
DeLaMar
Amsterdam
09:15
C.C. Lanaken
Lanaken
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Schalm
Veldhoven
Diligentia
Den Haag
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Wilminktheater
Enschede
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Diligentia
Den Haag
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Spant!
Bussum
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Meenthe
Steenwijk
De Kunstgreep
Oostzaan
19:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Singer Theater
Laren
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
De Zwaan
Uitgeest
Theater 't Pand
Gorinchem
De Maaspoort
Venlo
20:15
Het Klooster
Nuenen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
23:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
Crown theater
Aalsmeer
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Agnietenhof
Tiel
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
C.C. Lokeren
Lokeren
20:30
Theater De Molen
Beuningen
Spant!
Bussum
19:00
Theater De Kolk
Assen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
De Hege Fonnen
Lemmer
woensdag 09 maart 2016
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
De Maaspoort, Venlo
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
AINSI, Maastricht
Nathalie Baartman - Louter
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Murth Mossel - Voors en tegens
Meervaart, Amsterdam
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Veste, Delft
20:15
Kasper van Kooten - Bonte avond
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
Hans Aarsman - Zelf weten
De Harmonie, Leeuwarden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Cameretten Finalistentournee
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Bert Visscher
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Munttheater, Weert
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
Ali B - Je Suis Ali
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
donderdag 10 maart 2016
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Chassé Theater, Breda
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Meervaart, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Veste, Delft
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kasper van Kooten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Spiegel, Zwolle
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Oosterpoort, Groningen
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
09:15
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Lanaken, Lanaken
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Schalm, Veldhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Diligentia, Den Haag
20:00
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Wilminktheater, Enschede
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Meenthe, Steenwijk
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
vrijdag 11 maart 2016
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Spant!, Bussum
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Posttheater, Arnhem
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meenthe, Steenwijk
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kunstgreep, Oostzaan
19:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Singer Theater, Laren
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
De Zwaan, Uitgeest
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater 't Pand, Gorinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Maaspoort, Venlo
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Het Klooster, Nuenen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kasper van Kooten
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:30
JW Roy / Leon Verdonschot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
World Forum Theater, Den Haag
20:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
Hans Aarsman - Zelf weten
De Weijer, Boxmeer
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Bussel, Oosterhout
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Debby Petter - Bed & Breakfast
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
23:00
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater De Omval, Diemen
Cabaretteketet
Crown theater, Aalsmeer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Agnietenhof, Tiel
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Lokeren, Lokeren
zaterdag 12 maart 2016
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater De Molen, Beuningen
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Spant!, Bussum
19:00
Trio Giphart / Chabot
Theater De Kolk, Assen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Orpheus, Apeldoorn
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
C.C. De Kinkel, Bemmel
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Hege Fonnen, Lemmer