Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Flint
Amersfoort
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Theater 't Pand
Gorinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Energiehuis
Dordrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg Almere
Almere
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Schattelijn
Geertruidenberg
Diligentia
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Koornbeurs
Franeker
Het Veur Theater
Leidschendam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Hasselbak
Eemnes
Wilminktheater
Enschede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Kampanje
Den Helder
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theaterzaal Roxy
Temse
Lindenberg Theater
Nijmegen
01:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Meervaart
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Musis
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Venray
Venray
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Dok6
Panningen
vrijdag 08 april 2016
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Flint, Amersfoort
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Meervaart, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Junushoff Theater, Wageningen
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater 't Pand, Gorinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Deventer Schouwburg, Deventer
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Werftheater, Utrecht
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Kampanje, Den Helder
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
zaterdag 09 april 2016
Alex Roeka - Voort!
Energiehuis, Dordrecht
Ali B - Je Suis Ali
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Theater 't Pand, Gorinchem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Almere, Almere
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Cameretten Finalistentournee
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Daniël Arends
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Partizanen - De Partizanen
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dorine Wiersma
De Schattelijn, Geertruidenberg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Diligentia, Den Haag
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Meervaart, Amsterdam
20:00
Intouchables
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Chassé Theater, Breda
20:30
Johan Goossens - Daglicht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kasper van Kooten
Theater de Koornbeurs, Franeker
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Veur Theater, Leidschendam
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
De Kunstgreep, Oostzaan
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Martin Simek
Theater de Hasselbak, Eemnes
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Wilminktheater, Enschede
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Paul de Munnik - Nieuw
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Kampanje, Den Helder
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Werftheater, Utrecht
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Meenthe, Steenwijk
zondag 10 april 2016
Hans Aarsman - Zelf weten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theaterzaal Roxy, Temse
Jacquelien de Savornin Lohman
Lindenberg Theater, Nijmegen
01:00
Maz Jobrani
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 11 april 2016
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Teeuwen
Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 12 april 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Hans Teeuwen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Maz Jobrani
Meervaart, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater 't Speelhuis, Helmond
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Schouwburg Cuijk, Cuijk
woensdag 13 april 2016
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
André Manuel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schaffelaartheater, Barneveld
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Musis, Arnhem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Daniël Arends / Tim Fransen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Goudse Schouwburg, Gouda
Hans Aarsman - Zelf weten
Schouwburg Ogterop, Meppel
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Venray, Venray
Hans Teeuwen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Schalm, Veldhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martin Simek
Posttheater, Arnhem
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Zaantheater, Zaandam
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater De Omval, Diemen
donderdag 14 april 2016
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Kolk, Assen
20:30
Appels met Peren
Theater de Kom, Nieuwegein
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Dok6, Panningen