Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Koningshof
Maassluis
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
BREStheater
Brielle
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater De Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Markant Uden
Uden
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Hoftheater
Raalte
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Kik
Elst
Schouwburg de Lawei
Drachten
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Spant!
Bussum
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Toestanden op Podium
Bemmel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Spant!
Bussum
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Diligentia
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:15
De Reggehof
Goor
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Meenthe
Steenwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Singer
Rijkevorsel
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Simplon
Groningen
Theater de Koornbeurs
Franeker
ATLAS Theater
Emmen
Theater De Omval
Diemen
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Markant Uden
Uden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Willem
Papendrecht
De Harmonie
Leeuwarden
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Concordia
Haastrecht
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg Cuijk
Cuijk
vrijdag 08 december 2017
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Koningshof, Maassluis
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Sjaak Bral
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Goudse Schouwburg, Gouda
Kirsten van Teijn - Zalf
ATLAS Theater, Emmen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jan Beuving - Raaklijn
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
BREStheater, Brielle
Martijn Koning - Koning te rijk
Het Evertshuis, Bodegraven
Ali B - Koorts
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Piepschuim
Theater De Kolk, Assen
Jochen Otten - Troosten
Posttheater, Arnhem
Marco Lopes - Moedt
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 09 december 2017
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
De Poorterij, Zaltbommel
Johan Goossens - Vlam
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Pieter Derks - Spot
Markant Uden, Uden
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater 't Onderdak, Sassenheim
André Manuel - De Onzen
Hoftheater, Raalte
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kunstgreep, Oostzaan
Fuad Hassen - Held
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Harmonie, Leeuwarden
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ton Kas - Kakmaker
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Goudse Schouwburg, Gouda
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Kik, Elst
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Sjaak Bral
Theater De Veste, Delft
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podium Hoge Woerd, De Meern
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Spant!, Bussum
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Jan Beuving - Raaklijn
Toestanden op Podium, Bemmel
Ali B - Koorts
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Marco Lopes - Moedt
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Two shows, one gig!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Flint, Amersfoort
zondag 10 december 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:15
Sjaak Bral
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om alles
Spant!, Bussum
maandag 11 december 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
dinsdag 12 december 2017
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Ogterop, Meppel
René van Meurs - Ik beloof niks
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Reggehof, Goor
20:15
Sjaak Bral
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Orpheus, Apeldoorn
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Geloof ons nou maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 13 december 2017
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Schouwburg Odeon, Zwolle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Stefano Keizers - Erg heel
De Meenthe, Steenwijk
De Partizanen - Kerst in Partizanië
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Singer, Rijkevorsel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Johan Goossens - Vlam
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Koorts
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Claudia de Breij - Nu
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Comedy Night: Harry Glotzbach / Kristel Zweers / Marlon Kicken / Vince
Simplon, Groningen
Jan Beuving - Raaklijn
Theater de Koornbeurs, Franeker
Richard Groenendijk - Om alles
ATLAS Theater, Emmen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Omval, Diemen
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ton Kas - Kakmaker
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 14 december 2017
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Junushoff Theater, Wageningen
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Schalm, Veldhoven
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Markant Uden, Uden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Zonder verdoving
Theater Sneek, Sneek
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
Ton Kas - Kakmaker
De Harmonie, Leeuwarden
Claudia de Breij - Nu
Theater 't Speelhuis, Helmond
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Concordia, Haastrecht
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Parktheater, Eindhoven
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cultura, Ede
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Cuijk, Cuijk