Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Roma
Antwerpen
20:30
De Speeldoos
Vught
DeMess
Naarden
19:30
Figi Theater
Zeist
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Perron-3
Rosmalen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Ludens
Voorburg
Theater Walhalla
Rotterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Boode in Bathmen
Bathmen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Roma
Antwerpen
Diligentia
Den Haag
Energiehuis
Dordrecht
Figi Theater
Zeist
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Kolk
Assen
Theater De Veste
Delft
Theater Idea
Soest
Theater Zuidplein
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Koningshof
Maassluis
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
19:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Hof 88
Almelo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. Merksem
Merksem
20:00
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Leidse Schouwburg
Leiden
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
Markant Uden
Uden
vrijdag 11 mei 2018
20:30
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
De Roma, Antwerpen
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
De Speeldoos, Vught
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
DeMess, Naarden
19:30
George van Houts - Kom Plot
Figi Theater, Zeist
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Meervaart, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Orpheus, Apeldoorn
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Parktheater, Eindhoven
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Perron-3, Rosmalen
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eva Crutzen - Opslaan Als
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Kampanje, Den Helder
Jochen Otten - Troosten
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Schalm, Veldhoven
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater De Veste, Delft
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Willem, Papendrecht
Nathalie Baartman - Voest
Theater Ludens, Voorburg
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Theater Walhalla, Rotterdam
zaterdag 12 mei 2018
Murth Mossel - Pauwer
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Nathalie Baartman - Voest
Boode in Bathmen, Bathmen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies
De Maaspoort, Venlo
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
De Roma, Antwerpen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Diligentia, Den Haag
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Energiehuis, Dordrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Figi Theater, Zeist
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Flint, Amersfoort
20:00
Zonder verdoving
Goudse Schouwburg, Gouda
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Markant Uden, Uden
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Orpheus, Apeldoorn
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:15
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Spant!, Bussum
Eva Crutzen - Opslaan Als
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Johan Goossens - Vlam
Theater de Griffioen, Amstelveen
Rayen Panday - Fenomeen
Theater De Kolk, Assen
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater De Veste, Delft
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Theater Idea, Soest
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lebbis - De Bovengrens
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 13 mei 2018
George van Houts - Kom Plot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 14 mei 2018
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
AFAS Circustheater, Scheveningen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
dinsdag 15 mei 2018
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Wilminktheater, Enschede
woensdag 16 mei 2018
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
20:15
Zonder verdoving
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Patrick Laureij
Cpunt Theater, Hoofddorp
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Domijnen, Sittard
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Flint, Amersfoort
Eva Crutzen - Opslaan Als
Goudse Schouwburg, Gouda
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Koningshof, Maassluis
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jochen Otten - Troosten
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Purmaryn, Purmerend
Johan Goossens - Vlam
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ali B - Koorts
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Hof 88, Almelo
donderdag 17 mei 2018
Richard Groenendijk - Om alles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C Warenar, Wassenaar
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Merksem, Merksem
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Goudse Schouwburg, Gouda
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Leidse Schouwburg, Leiden
Patrick Laureij
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
Martijn Koning - Koning te rijk
Markant Uden, Uden