Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Muze
Noordwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Diligentia
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Figi Theater
Zeist
Het Klooster
Woerden
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Het Trefpunt
Warmond
Junushoff Theater
Wageningen
De Maaspoort
Venlo
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:15
Hoftheater
Raalte
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Jan van Besouw
Goirle
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Meerpaal
Dronten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Fransche School Culemborg
Culemborg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Markant Uden
Uden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
P3
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Pook
Oostknollendam
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Zinin
Nijverdal
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
16:00
De Regentenkamer
Den Haag
16:00
Meervaart
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
donderdag 15 februari 2018
20:15
Caroline Sanders
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Muze, Noordwijk
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Kom, Nieuwegein
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
De Harmonie, Leeuwarden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Richard Groenendijk - Om alles
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - De Afterparty
Wilminktheater, Enschede
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg de Lawei, Drachten
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Eva Crutzen - Opslaan als
Meervaart, Amsterdam
Marco Lopes - Moedt
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Welke show
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lebbis - De Bovengrens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 16 februari 2018
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Richard Groenendijk - Om alles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Figi Theater, Zeist
André Manuel - De Onzen
Het Klooster, Woerden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Trefpunt, Warmond
Karin Bloemen - Volle Bloei
Junushoff Theater, Wageningen
Claudia de Breij - Nu
De Maaspoort, Venlo
20:15
Zonder verdoving
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Koning - Koning te rijk
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Agnietenhof, Tiel
20:15
Pieter van Breevoort / Rima Kawuwung
Theater Zuidplein, Rotterdam
Thomas Smith - Strak
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Hoftheater, Raalte
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Schouwburg Lochem, Lochem
William Boeva - Reset
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Het Veur Theater, Leidschendam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Percossa - BAM!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Marco Lopes - Moedt
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Johan Goossens - Vlam
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Eva Crutzen - Opslaan Als
Cultura, Ede
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
De Meerpaal, Dronten
Stefano Keizers - Erg heel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Veste, Delft
Jeroen van Merwijk - Lucky
Fransche School Culemborg, Culemborg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Kolk, Assen
Lebbis - De Bovengrens
Posttheater, Arnhem
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Orpheus, Apeldoorn
Emilio Guzman - Kom dan!
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Ricky Gervais - Humanity World Tour
AFAS Live, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Piepschuim
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 17 februari 2018
20:15
Percossa - BAM!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Soundos - Niets te verliezen
Theater de Kaasfabriek , Wormer
André Manuel - De Onzen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Leest, Waalwijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Leon van der Zanden - Kameleon
Markant Uden, Uden
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Johan Goossens - Vlam
P3, Purmerend
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater De Willem, Papendrecht
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Pook, Oostknollendam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Bussel, Oosterhout
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater Zinin, Nijverdal
René van Meurs - Ik beloof niks
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Zonder verdoving
Theater Kerkrade, Kerkrade
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Marco Lopes - Moedt
Theater de Kampanje, Den Helder
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater PePijn, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om alles
De Molenberg, Delfzijl
Jeroen van Merwijk - Lucky
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
William Boeva - Reset
Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - De Afterparty
Kennemer Theater, Beverwijk
Cameretten - Finalistentournee 2017
Posttheater, Arnhem
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Orpheus, Apeldoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Meervaart, Amsterdam
20:30
Deng Boy - Witte Vis
Meervaart, Amsterdam
Opslaan als
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 18 februari 2018
16:00
Mirjam van Dam
De Regentenkamer, Den Haag
16:00
Deng Boy - Witte Vis
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 20 februari 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen