Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Hoge Woerd
De Meern
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Studio A58
Middelburg
van Beresteyn
Veendam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Het Diekhuus
Middelharnis
De Maaspoort
Venlo
De Reggehof
Goor
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Agora Theater Druten
Druten
Wilminktheater
Enschede
20:30
Meervaart
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Posttheater
Arnhem
21:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kunstgreep
Oostzaan
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Studio A58
Middelburg
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Dakota
Den Haag
14:30
Theater Dakota
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Comedy Cafe
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
Munttheater
Weert
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Singer Theater
Laren
Theater De Omval
Diemen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Nieuwe Kolk
Assen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Bussel
Oosterhout
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Maaspoort
Venlo
Theater Aan de Slinger
Houten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Parktheater
Eindhoven
Junushoff Theater
Wageningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Cultura
Ede
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Orpheus
Apeldoorn
Studio A58
Middelburg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Willem
Papendrecht
De Harmonie
Leeuwarden
16:00
Vorstin
Hilversum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Koningshof
Maassluis
vrijdag 01 december 2017
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Podium Hoge Woerd, De Meern
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Posttheater, Arnhem
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Flint, Amersfoort
20:30
DEBJET
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Almere, Almere
Claudia de Breij - Nu
Studio A58, Middelburg
Cameretten - Finalistentournee 2017
van Beresteyn, Veendam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Het Diekhuus, Middelharnis
André Manuel - De Onzen
De Maaspoort, Venlo
Ali B - Koorts
De Reggehof, Goor
zaterdag 02 december 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Bussel, Oosterhout
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Productiehuis Ken Theater
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Piepschuim
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Lochem, Lochem
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Leon van der Zanden - Kameleon
Agora Theater Druten, Druten
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Wilminktheater, Enschede
20:30
Johan Goossens - VLAM
Meervaart, Amsterdam
Jan Beuving - Raaklijn
Zaantheater, Zaandam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Fuad Hassen - Held
Theater De Storm, Winterswijk
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Theater de Griffioen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Posttheater, Arnhem
21:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kunstgreep, Oostzaan
Daniël Arends - De Afterparty
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Claudia de Breij - Nu
Studio A58, Middelburg
Cameretten - Finalistentournee 2017
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
André Manuel - De Onzen
Deventer Schouwburg, Deventer
zondag 03 december 2017
Sjaak Bral
Theater Dakota, Den Haag
14:30
Sjaak Bral
Theater Dakota, Den Haag
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
dinsdag 05 december 2017
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Sjaak Bral
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 06 december 2017
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Vuile Huichelaar
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Sjaak Bral
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Martijn Koning - Koning te rijk
Orpheus, Apeldoorn
Leon van der Zanden - Kameleon
Parktheater, Eindhoven
Kirsten van Teijn - Zalf
Munttheater, Weert
20:00
Kern Koppen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Singer Theater, Laren
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Omval, Diemen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater aan de Schie, Schiedam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Spiegel, Zwolle
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Leest, Waalwijk
André Manuel - De Onzen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Koorts
Posttheater, Arnhem
20:00
Adem in, adem uit
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
donderdag 07 december 2017
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ton Kas - Kakmaker
De Nieuwe Kolk, Assen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Sjaak Bral
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Bussel, Oosterhout
René van Meurs - Ik beloof niks
Lindenberg Theater, Nijmegen
Pieter Derks - Spot
De Maaspoort, Venlo
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Aan de Slinger, Houten
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Leon van der Zanden - Kameleon
Parktheater, Eindhoven
Kirsten van Teijn - Zalf
Junushoff Theater, Wageningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Johan Goossens - Vlam
Cultura, Ede
Jan Beuving - Raaklijn
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Orpheus, Apeldoorn
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Studio A58, Middelburg
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Emilio Guzman - Kom dan!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Willem, Papendrecht
Daniël Arends - De Afterparty
De Harmonie, Leeuwarden
16:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Claudia de Breij - Nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ali B - Koorts
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Adem in, adem uit
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
vrijdag 08 december 2017
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Vincent Bijlo & vrienden - Eindejaarsconference 2017
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Fulcotheater, IJsselstein
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Sjaak Bral
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Koningshof, Maassluis