Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater PePijn
Den Haag
van Beresteyn
Veendam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Bon theater
Medemblik
C.C De Muze
Heusden-Zolder
C.C. Myllesweerd
Mill
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De alkeburcht
Roelofarendsveen
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
22:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Lindenberg Theater
Nijmegen
Markant Uden
Uden
Martiniplaza
Groningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
Parktheater
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Swanla Theater
Zevenhuizen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
21:00
De Flux
Zaandam
14:00
DeLaMar
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Musis
Arnhem
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Beatrix Theater
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Agnietenhof
Tiel
20:00
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Muze
Noordwijk
Het Musiater
Zevenaar
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Munttheater
Weert
Musis
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
vrijdag 20 april 2018
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Aan de Slinger, Houten
Jochen Otten - Troosten
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater de Schalm, Veldhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Storm, Winterswijk
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater PePijn, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
van Beresteyn, Veendam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Johan Goossens - Vlam
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Stefano Keizers - Erg heel
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 21 april 2018
Jochen Otten - Troosten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Bon theater, Medemblik
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Fuad Hassen - Held
C.C. Myllesweerd, Mill
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Chassé Theater, Breda
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
De alkeburcht, Roelofarendsveen
Johan Goossens - Vlam
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Piepschuim
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Diligentia, Den Haag
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
22:30
Eddie Izzard: Work In Progress (try out - late night)
Effenaar, Eindhoven
20:30
Eddie Izzard
Effenaar, Eindhoven
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Cameretten - Finalistentournee 2017
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Patrick Laureij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Martiniplaza, Groningen
20:30
Jasper van Kuijk - Janus
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Voel de Man - Theatergroep Rauwkost
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
Eva Crutzen - Opslaan Als
Parktheater, Eindhoven
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Posttheater, Arnhem
Soundos - Niets te verliezen
Posttheater, Arnhem
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg de Lawei, Drachten
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Lochem, Lochem
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rayen Panday - Fenomeen
Swanla Theater, Zevenhuizen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Leest, Waalwijk
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater De Willem, Papendrecht
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Sneek, Sneek
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Walhalla, Rotterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Zuidplein, Rotterdam
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
zondag 22 april 2018
21:00
Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
14:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Iliza Shlesinger
Melkweg, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Musis, Arnhem
15:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
maandag 23 april 2018
Karin Bloemen - Volle Bloei
Beatrix Theater, Utrecht
Marc Maron
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
dinsdag 24 april 2018
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Chassé Theater, Breda
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Zonder verdoving
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Odeon, Zwolle
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Purmaryn, Purmerend
woensdag 25 april 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Agnietenhof, Tiel
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Chassé Theater, Breda
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Muze, Noordwijk
Nathalie Baartman - Voest
Het Musiater, Zevenaar
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Munttheater, Weert
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Musis, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parktheater, Eindhoven
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Lebbis - De Bovengrens
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Zonder verdoving
TAQA Theater De Vest, Alkmaar