Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Kulturhus Holten
Holten
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
De Oosterpoort
Groningen
Jan van Besouw
Goirle
De Schattelijn
Geertruidenberg
00:00
Kulturhus
Epe
De Kleine Willem
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Cammeleur
Dongen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
Diligentia
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Chassé Theater
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Theater Kulturhus
Borne
Het Evertshuis
Bodegraven
De Kattendans
Bergeijk
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Hof 88
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Dakota
Den Haag
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Figi Theater
Zeist
20:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Willem
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
Parktheater
Eindhoven
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Zaantheater
Zaandam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
De Meenthe
Steenwijk
00:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
ATLAS Theater
Emmen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Kampanje
Den Helder
zaterdag 23 maart 2019
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Max van den Burg - Paasbest
Kulturhus Holten, Holten
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Harderwijk, Harderwijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Oosterpoort, Groningen
Angela Groothuizen - Lueke binge
Jan van Besouw, Goirle
Matroesjka - Brainwash
De Schattelijn, Geertruidenberg
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Kulturhus, Epe
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Willem, Enschede
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Parktheater, Eindhoven
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Agora Theater Druten, Druten
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning van de dieren
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Alex Ploeg Ultimatum
De Cammeleur, Dongen
Yentl en de Boer - Magie
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:00
Franck Dubosc
Koninklijk Circus, Brussel
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Chassé Theater, Breda
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Kulturhus, Borne
Louise Korthals - Alles is er
Het Evertshuis, Bodegraven
Kommil Foo - Oogst
De Kattendans, Bergeijk
Thijs Kemperink - Bonje
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Nathalie Baartman - Breek
Theater Hof 88, Almelo
Peter Pannekoek - Later was alles beter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 24 maart 2019
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Theater Dakota, Den Haag
15:00
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Cem Yilmaz
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Powl Ameerali
Meervaart, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
Theater Hof 88, Almelo
maandag 25 maart 2019
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 26 maart 2019
Louise Korthals - Alles is er
Figi Theater, Zeist
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Rotterdam, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rayen Panday - Fenomeen
Schuur, Haarlem
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Goudse Schouwburg, Gouda
Lieve Scheire - Live in Nerdland
De Kleine Willem, Enschede
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
ATLAS Theater, Emmen
Thomas Acda - Motel
Parktheater, Eindhoven
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Deventer Schouwburg, Deventer
19:00
Ahmed Sylla
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Maagd, Bergen op Zoom
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Speeldoos, Baarn
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theaterhotel Almelo, Almelo
woensdag 27 maart 2019
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Spiegel, Zwolle
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Schouwburg Odeon, Zwolle
Nathalie Baartman - Breek
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Alex Ploeg Ultimatum
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Sounds Niets te verliezen
Zaantheater, Zaandam
Johan Goossens - Vlam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Scheldetheater, Terneuzen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Stoep, Spijkenisse
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B - Koorts
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Brigitte Kaandorp - Eh...
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Purmaryn, Purmerend
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater De Lievekamp, Oss
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Kom, Nieuwegein
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Kommil Foo - Oogst
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Patrick Laureij
Fulcotheater, IJsselstein
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Louise Korthals - Alles is er
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Goudse Schouwburg, Gouda
Fresku - Voordat het te laat is
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
ATLAS Theater, Emmen
Tineke Schouten - Highlights
Parktheater, Eindhoven
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kampanje, Den Helder