Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Cultura
Ede
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Dorpshuis Heerde
Heerde
De Kleine Komedie
Amsterdam
CulturA & Zo
Nootdorp
Agnietenhof
Tiel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater PePijn
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
20:15
Veluvine
Nunspeet
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Concordia
Enschede
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Almere
Almere
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
Het Wennekerpand
Schiedam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. 't Vondel
Halle
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Gooiland
Hilversum
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Kolk
Assen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Scheldetheater
Terneuzen
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Koningshof
Maassluis
Flint
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
20:15
De Zwaan
Uitgeest
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
C.C Warenar
Wassenaar
BREStheater
Brielle
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
maandag 05 februari 2018
20:15
Ali B - Koorts
Cultura, Ede
dinsdag 06 februari 2018
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Op Sterk Water - Hotel
Theater De Lievekamp, Oss
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Zonder verdoving
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Percossa - BAM!
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Spot
Dorpshuis Heerde, Heerde
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
CulturA & Zo, Nootdorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agnietenhof, Tiel
woensdag 07 februari 2018
Johan Goossens - Vlam
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Percossa - BAM!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater PePijn, Den Haag
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Derks - Spot
Theater De Willem, Papendrecht
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Veste, Delft
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Ali B - Koorts
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Parktheater, Eindhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Zonder verdoving
Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thomas Smith - Strak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agnietenhof, Tiel
donderdag 08 februari 2018
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Veluvine, Nunspeet
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Zinin, Nijverdal
Johan Goossens - Vlam
Theater Sneek, Sneek
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater PePijn, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pieter Derks - Spot
Theater Harderwijk, Harderwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kampanje, Den Helder
Marco Lopes - Moedt
Theater Concordia, Enschede
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Almere, Almere
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schaffelaartheater, Barneveld
René van Meurs - Ik beloof niks
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
20:30
André Manuel - De Onzen
Meervaart, Amsterdam
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Het Wennekerpand, Schiedam
Richard Groenendijk - Om alles
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Zonder verdoving
Diligentia, Den Haag
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Deventer Schouwburg, Deventer
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Maaspoort, Venlo
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Sanne Franssen en Christian van Eijkelenburg - De Fransse Eijkel
Cultura, Ede
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. 't Vondel, Halle
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 09 februari 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Gooiland, Hilversum
Marco Lopes - Moedt
Theater De Omval, Diemen
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kom, Nieuwegein
Johan Goossens - Vlam
Theater De Kolk, Assen
André Manuel - De Onzen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Karin Bloemen - Volle Bloei
Scheldetheater, Terneuzen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Posttheater, Arnhem
Lebbis - De Bovengrens
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Uit de hoge hoed, improv comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Koningshof, Maassluis
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Spot
Figi Theater, Zeist
20:15
Piepschuim
De Zwaan, Uitgeest
Kirsten van Teijn - Zalf
De Meenthe, Steenwijk
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Cultura, Ede
René van Meurs - Ik beloof niks
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om alles
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
C.C Warenar, Wassenaar
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
BREStheater, Brielle
20:15
Percossa - BAM!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sanne Wallis de Vries - Gut
Agnietenhof, Tiel