Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Dialoog
Ermelo
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Nieuwe Regentes
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Mezz
Breda
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Beun
Heiloo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Meervaart
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Wennekerpand
Schiedam
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Kulturhus
Borne
Theater Hof 88
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Cardo
Groesbeek
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Schie
Schiedam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schaffelaartheater
Barneveld
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Perron-3
Rosmalen
zaterdag 16 maart 2019
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
De Dialoog, Ermelo
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Angela Groothuizen - Lueke binge
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
C.C. Den Herd, Bladel
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Agnietenhof, Tiel
zondag 17 maart 2019
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
De Nieuwe Regentes, Den Haag
maandag 18 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 19 maart 2019
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Zaantheater, Zaandam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zaantheater, Zaandam
Kiki Schippers - Waar
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Veste, Delft
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Thomas Acda - Motel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Alex Ploeg Ultimatum
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de dieren
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Maaspoort, Venlo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 20 maart 2019
Fresku - Voordat het te laat is
Zaantheater, Zaandam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Stefano Keizers - Erg Heel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Oldenhermanns - UNSEXED
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Yentl en de Boer - Magie
Theaterhotel Almelo, Almelo
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater De Veste, Delft
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Storm, Winterswijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Stoep, Spijkenisse
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
Ali B - Koorts
Theater de Beun, Heiloo
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater 't Speelhuis, Helmond
Emilio Guzman - Kom dan!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Schouwburg Odeon, Zwolle
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
20:00
Anita Janssen / Tosca Niterink - Klimmen naar Kruishoogte
Markant Uden, Uden
20:15
Thomas Acda - Motel
Markant Uden, Uden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
Brigitte Kaandorp
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Wennekerpand, Schiedam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Klooster, Woerden
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Goudse Schouwburg, Gouda
De Partizanen - Het leven an sich
Goudse Schouwburg, Gouda
Arie & Silvester - Wie?!
De Meenthe, Steenwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Karin Bloemen - Souvenirs
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agnietenhof, Tiel
donderdag 21 maart 2019
De Partizanen - Het leven an sich
Zaantheater, Zaandam
Patrick Laureij
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater PePijn, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Kulturhus, Borne
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Hof 88, Almelo
Tineke Schouten - Highlights
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Storm, Winterswijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Stoep, Spijkenisse
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Lievekamp, Oss
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Cardo, Groesbeek
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Aan de Slinger, Houten
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Schie, Schiedam
Theo Nijland - En de rest is onzin
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg Lochem, Lochem
Louise Korthals - Alles is er
Schaffelaartheater, Barneveld
Richard Groenendijk - Om Alles!
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Perron-3, Rosmalen