Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schuur
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Ahoy
Rotterdam
19:30
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Ins Blau
Leiden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Parktheater
Eindhoven
Theater De Veste
Delft
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Chassé Theater
Breda
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Markant Uden
Uden
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. 't Vondel
Halle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
23:00
Meervaart
Amsterdam
Prinsenhof
Best
Diligentia
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Flint
Amersfoort
Zaantheater
Zaandam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
19:30
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Werftheater
Utrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
20:00
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
19:30
Theater De Leest
Waalwijk
Prinsenhof
Best
Diligentia
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
G.C. Het Koetshuis
Roosdaal
De Weijer
Boxmeer
De Maaspoort
Venlo
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Schalm
Veldhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Spant!
Bussum
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Martiniplaza
Groningen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Bellevue
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
maandag 21 mei 2018
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 22 mei 2018
Nathalie Baartman - Voest
Schuur, Haarlem
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
George van Houts - Kom Plot
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Eric van Sauers - De Lief en Leed Tour
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 23 mei 2018
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Jörgen Raymann - Zo kan het ook 2.0
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Jeff Dunham
Ahoy, Rotterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Wilminktheater, Enschede
20:00
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Eric van Sauers - De Lief en Leed Tour
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Cuijk, Cuijk
donderdag 24 mei 2018
20:15
Zonder verdoving
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Voorveghter, Hardenberg
William Boeva - Reset
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
William Boeva - Reset
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Theater Ins Blau, Leiden
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Deventer Schouwburg, Deventer
Lebbis - De Bovengrens
Parktheater, Eindhoven
Johan Goossens - Vlam
Theater De Veste, Delft
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Chassé Theater, Breda
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
19:30
George van Houts - Kom Plot
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Eva Crutzen - Opslaan Als
Markant Uden, Uden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Zaantheater, Zaandam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Ali B - KOORTS
Meervaart, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 25 mei 2018
20:15
Zonder verdoving
Theater de Schalm, Veldhoven
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Werftheater, Utrecht
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Purmaryn, Purmerend
William Boeva - Reset
C.C. 't Vondel, Halle
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
23:00
Patrick Laureij / Rayen Panday / Soundos - Late Night Comedy
Meervaart, Amsterdam
Nathalie Baartman - Voest
Prinsenhof, Best
Martijn Koning - Koning te rijk
Diligentia, Den Haag
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Bovengrens
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Johan Goossens - Vlam
Flint, Amersfoort
Jeroen van Merwijk - Lucky
Zaantheater, Zaandam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
20:30
Ivo Mijland - Gekke kinderen zijn anders gewoon
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
19:30
George van Houts - Kom Plot
DeLaMar, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Venray, Venray
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Leidse Schouwburg, Leiden
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ali B - Koorts
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Kampanje, Den Helder
zaterdag 26 mei 2018
20:00
Zonder verdoving
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Werftheater, Utrecht
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Flint, Amersfoort
20:00
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Theater De Leest, Waalwijk
Nathalie Baartman - Voest
Prinsenhof, Best
Martijn Koning - Koning te rijk
Diligentia, Den Haag
20:30
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Meervaart, Amsterdam
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lebbis - De Bovengrens
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Johan Goossens - Vlam
Parktheater, Eindhoven
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. Het Koetshuis, Roosdaal
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
De Weijer, Boxmeer
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Maaspoort, Venlo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Schalm, Veldhoven
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ali B - Koorts
Spant!, Bussum
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg de Lawei, Drachten
zondag 27 mei 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 28 mei 2018
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Martiniplaza, Groningen
dinsdag 29 mei 2018
20:15
Zonder verdoving
Theater de Purmaryn, Purmerend
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bellevue, Amsterdam
19:30
The Comedy Lounge - reunion
Melkweg, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer