Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
20:30
Rietveld Theater
Delft
Theater De Veste
Delft
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
C.C. De Werft
Geel
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
Het Veur Theater
Leidschendam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Bon theater
Medemblik
Theater de Kom
Nieuwegein
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Werftheater
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De hoogte
Winsum
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
Theater De Tuin
Leusden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
07:30
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Muze
Noordwijk
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
00:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Rietveld Theater
Delft
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
De Reggehof
Goor
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Muze
Noordwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Markant Uden
Uden
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Nieuwe Kolk
Assen
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Diligentia
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
ATLAS Theater
Emmen
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Beun
Heiloo
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Metropool
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
zaterdag 02 maart 2019
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Spant!, Bussum
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater De Veste, Delft
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Veste, Delft
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Rietveld Theater, Delft
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater De Veste, Delft
Karin Bloemen - Souvenirs
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Alex Ploeg Ultimatum
Diligentia, Den Haag
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Omval, Diemen
Freek de Jonge - De Suppoost
Parktheater, Eindhoven
Brigitte Kaandorp - Eh...
ATLAS Theater, Emmen
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Werft, Geel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Posthuis Theater, Heerenveen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Gooiland, Hilversum
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Veur Theater, Leidschendam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Louise Korthals - Alles is er
Bon theater, Medemblik
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Kom, Nieuwegein
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thomas Acda - Motel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Agnietenhof, Tiel
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Werftheater, Utrecht
20:00
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Rayen Panday - Fenomeen
van Beresteyn, Veendam
Kiki Schippers - Waar
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Nathalie Baartman - Breek
De hoogte, Winsum
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Storm, Winterswijk
Yentl en de Boer - Magie
Zaantheater, Zaandam
zondag 03 maart 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater De Tuin, Leusden
maandag 04 maart 2019
20:00
Sarah Millican
DeLaMar, Amsterdam
07:30
Start-Up Comedy met Victor Luis van Es inclusief ontbijt
Diligentia, Den Haag
dinsdag 05 maart 2019
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater Bouwkunde, Deventer
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Muze, Noordwijk
00:00
Sounds Niets te verliezen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Eh...
Zaantheater, Zaandam
woensdag 06 maart 2019
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Hof 88, Almelo
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thijs Kemperink - Bonje
Posttheater, Arnhem
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Nathalie Baartman - Breek
Rietveld Theater, Delft
Arie & Silvester - Wie?!
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Paul de Leeuw
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Patrick Laureij
Wilminktheater, Enschede
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Reggehof, Goor
Ali B - Koorts
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fresku - Voordat het te laat is
Leidse Schouwburg, Leiden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Lochem, Lochem
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Ogterop, Meppel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Muze, Noordwijk
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Zuidplein, Rotterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Het Wennekerpand, Schiedam
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Tineke Schouten - Highlights
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Markant Uden, Uden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Zaantheater, Zaandam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 07 maart 2019
Kiki Schippers - Waar
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Comedyclub
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ali B - Koorts
Flint, Amersfoort
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Griffioen, Amstelveen
Claudia de Breij - Nu
De Nieuwe Kolk, Assen
Nathalie Baartman - Breek
Kennemer Theater, Beverwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Kennemer Theater, Beverwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Chassé Theater, Breda
19:00
Rachid Badouri
Koninklijk Circus, Brussel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Diligentia, Den Haag
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Dakota, Den Haag
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Kampanje, Den Helder
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Deventer Schouwburg, Deventer
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Freek de Jonge - De Suppoost
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Yentl en de Boer - Magie
Parktheater, Eindhoven
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Tineke Schouten - Highlights
ATLAS Theater, Emmen
Patrick Laureij
Wilminktheater, Enschede
Emilio Guzman - Kom dan!
Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Beun, Heiloo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Aan de Slinger, Houten
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Koningshof, Maassluis
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Zinin, Nijverdal