Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
00:00
C.C. Den Herd
Bladel
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
14:30
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Energiehuis
Dordrecht
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Evergem
Evergem
Agora Theater Druten
Druten
Zaantheater
Zaandam
00:00
Theater Sneek
Sneek
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. `t Schaliken
Herentals
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schuur
Haarlem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Wilminktheater
Enschede
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Rietveld Theater
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Wennekerpand
Schiedam
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
Dok6
Panningen
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
zaterdag 29 december 2018
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Stand-up Comedy Show
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Joop Vos En Maarten Saris
Cacaofabriek, Helmond
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Den Herd, Bladel
zondag 30 december 2018
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Joop Vos En Maarten Saris - Breinkoekjes
Cacaofabriek, Helmond
maandag 31 december 2018
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 01 januari 2019
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan de Schie, Schiedam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
woensdag 02 januari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
donderdag 03 januari 2019
20:00
Stefano Keizers - Erg heel
Markant Uden, Uden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Chassé Theater, Breda
vrijdag 04 januari 2019
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Stoep, Spijkenisse
William Boeva - Reset
Theater de Schalm, Veldhoven
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochen Otten - Troosten
Theater De Lievekamp, Oss
Matroesjka - Brainwash
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Sounds Niets te verliezen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Stefano Keizers - Erg Heel
Energiehuis, Dordrecht
Jan Beuving - Rotatie
De Oosterpoort, Groningen
Martijn Kardol - Bang
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Evergem, Evergem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 05 januari 2019
Tineke Schouten - Highlights
Zaantheater, Zaandam
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Sneek, Sneek
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
Louise Korthals - Alles is er
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Maartje & Kine - Vibrato
Kennemer Theater, Beverwijk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Het Klooster, Woerden
Jan Beuving - Rotatie
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Purper - Purper's Passie
Fulcotheater, IJsselstein
Martijn Kardol - Bang
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. `t Schaliken, Herentals
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:30
Max van den Burg - Paasbest
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
zondag 06 januari 2019
15:00
Purper - Purper's Passie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Hadewych Minis - Minis Plus
DeLaMar, Amsterdam
maandag 07 januari 2019
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 08 januari 2019
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Schalm, Veldhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schuur, Haarlem
20:15
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Leidse Schouwburg, Leiden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
woensdag 09 januari 2019
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Werftheater, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Walhalla, Rotterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Speeldoos, Baarn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg de Lawei, Drachten
Matroesjka - Brainwash
Rietveld Theater, Delft
Jan Beuving - Rotatie
Podium Hoge Woerd, De Meern
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Najib Amhali - Waar was ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Oldenhermanns - UNSEXED
Het Wennekerpand, Schiedam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Fulcotheater, IJsselstein
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Dok6, Panningen
Arie & Silvester - Wie?!
De Oosterpoort, Groningen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 10 januari 2019
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Werftheater, Utrecht