Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Munttheater
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Sneek
Sneek
Theater de Purmaryn
Purmerend
Veluvine
Nunspeet
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Koornbeurs
Franeker
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Ludens
Voorburg
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
van Beresteyn
Veendam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Domijnen
Sittard
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
De Klif
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Lochem
Lochem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
De Meerpaal
Dronten
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
BREStheater
Brielle
De Weijer
Boxmeer
De Maagd
Bergen op Zoom
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Poorterij
Zaltbommel
Zaantheater
Zaandam
woensdag 08 mei 2019
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Flint, Amersfoort
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
donderdag 09 mei 2019
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Henry van Loon - Onze Henry
Munttheater, Weert
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Kirsten van Teijn - Nobel
De Maaspoort, Venlo
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Sneek, Sneek
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Purmaryn, Purmerend
Arie & Silvester - Wie?!
Veluvine, Nunspeet
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Harmonie, Leeuwarden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Maarten van den Berg - Alleen pinguïns zijn zwart-wit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Nathalie Baartman - Breek
De Oosterpoort, Groningen
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Thomas Acda - Motel
Theater de Koornbeurs, Franeker
Kiki Schippers - Waar
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Dolf Jansen - Bijna
Cultura, Ede
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg de Lawei, Drachten
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Veste, Delft
Patrick Laureij
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kennemer Theater, Beverwijk
Alex Ploeg Ultimatum
Schaffelaartheater, Barneveld
Louise Korthals - Alles is er
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
Yentl en de Boer - Magie
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Arjen Lubach
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Paul de Leeuw - Vette Pech!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
vrijdag 10 mei 2019
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kommil Foo - Oogst
Zaantheater, Zaandam
Kiki Schippers - Waar
Het Klooster, Woerden
Thomas Acda - Motel
Theater De Leest, Waalwijk
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Ludens, Voorburg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Schalm, Veldhoven
Patrick Laureij
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
van Beresteyn, Veendam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Arjen Lubach - Live
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Agnietenhof, Tiel
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Stoep, Spijkenisse
Alex Ploeg Ultimatum
De Domijnen, Sittard
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Klif, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Lochem, Lochem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Leidse Schouwburg, Leiden
Theo Nijland - En de rest is onzin
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater 't Speelhuis, Helmond
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Partizanen - Het leven an sich
Posthuis Theater, Heerenveen
Dolf Jansen - Bijna
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Wilminktheater, Enschede
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - Breek
Agora Theater Druten, Druten
Rayen Panday - Fenomeen
De Meerpaal, Dronten
Emilio Guzman - Kom dan!
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Marlon Kicken - In de Lift
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Matroesjka - Brainwash
Diligentia, Den Haag
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arie & Silvester - Wie?!
Spant!, Bussum
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
BREStheater, Brielle
Louise Korthals - Alles is er
De Weijer, Boxmeer
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Maagd, Bergen op Zoom
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Posttheater, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Najib Amhali waar was ik?
Meervaart, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Yentl en de Boer - Magie
DeLaMar, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Griffioen, Amstelveen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Hof 88, Almelo
zaterdag 11 mei 2019
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Odeon, Zwolle
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Alex Ploeg Ultimatum
De Poorterij, Zaltbommel
Rayen Panday - Fenomeen
Zaantheater, Zaandam