Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Schaffelaartheater
Barneveld
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Cultura
Ede
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Harmonie
Leeuwarden
Veluvine
Nunspeet
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Sneek
Sneek
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
Junushoff Theater
Wageningen
Munttheater
Weert
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
De Maagd
Bergen op Zoom
De Weijer
Boxmeer
BREStheater
Brielle
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Meerpaal
Dronten
Agora Theater Druten
Druten
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Lochem
Lochem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
De Klif
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
De Domijnen
Sittard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
van Beresteyn
Veendam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Leest
Waalwijk
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
20:15
Meervaart
Amsterdam
woensdag 08 mei 2019
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 09 mei 2019
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Paul de Leeuw - Vette Pech!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Arjen Lubach
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Yentl en de Boer - Magie
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
Alex Ploeg Ultimatum
Schaffelaartheater, Barneveld
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Patrick Laureij
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Dolf Jansen - Bijna
Cultura, Ede
Kiki Schippers - Waar
ATLAS Theater, Emmen
Thomas Acda - Motel
Theater de Koornbeurs, Franeker
Nathalie Baartman - Breek
De Oosterpoort, Groningen
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Maarten van den Berg - Alleen pinguïns zijn zwart-wit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Harmonie, Leeuwarden
Arie & Silvester - Wie?!
Veluvine, Nunspeet
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Purmaryn, Purmerend
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Sneek, Sneek
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Kirsten van Teijn - Nobel
De Maaspoort, Venlo
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Junushoff Theater, Wageningen
Henry van Loon - Onze Henry
Munttheater, Weert
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 10 mei 2019
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Hof 88, Almelo
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Najib Amhali waar was ik?
Meervaart, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Yentl en de Boer - Magie
DeLaMar, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Posttheater, Arnhem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Nieuwe Kolk, Assen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Maagd, Bergen op Zoom
Louise Korthals - Alles is er
De Weijer, Boxmeer
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
BREStheater, Brielle
Arie & Silvester - Wie?!
Spant!, Bussum
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Marlon Kicken - In de Lift
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Matroesjka - Brainwash
Diligentia, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
Deventer Schouwburg, Deventer
Rayen Panday - Fenomeen
De Meerpaal, Dronten
Nathalie Baartman - Breek
Agora Theater Druten, Druten
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Wilminktheater, Enschede
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Dolf Jansen - Bijna
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
De Partizanen - Het leven an sich
Posthuis Theater, Heerenveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater 't Speelhuis, Helmond
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Het Park, Hoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Theo Nijland - En de rest is onzin
De Harmonie, Leeuwarden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Leidse Schouwburg, Leiden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Lochem, Lochem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Klif, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Lievekamp, Oss
Alex Ploeg Ultimatum
De Domijnen, Sittard
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Stoep, Spijkenisse
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Agnietenhof, Tiel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Arjen Lubach - Live
Markant Uden, Uden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
van Beresteyn, Veendam
Patrick Laureij
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Schalm, Veldhoven
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Ludens, Voorburg
Thomas Acda - Motel
Theater De Leest, Waalwijk
Kiki Schippers - Waar
Het Klooster, Woerden
Kommil Foo - Oogst
Zaantheater, Zaandam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 11 mei 2019
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Flint, Amersfoort
20:15
Najib Amhali - Waar was ik?
Meervaart, Amsterdam