Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:15
De Skâns
Gorredijk
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Parktheater
Eindhoven
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Rietveld Theater
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Zaantheater
Zaandam
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
BaronTheater
Opende
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Het Park
Hoorn
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
Kulturhus Holten
Holten
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
00:00
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
BREStheater
Brielle
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
DNK
Assen
00:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Flint
Amersfoort
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
00:00
Het Plein
West-Graftdijk
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
19:30
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Pook
Oostknollendam
De Muze
Noordwijk
donderdag 28 november 2019
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Pieter Jouke
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Skâns, Gorredijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Deventer Schouwburg, Deventer
Best of... Ton Kas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Rietveld Theater, Delft
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Xander De Rycke houdt het voor bekeken 2018-2019
La Madeleine, Brussel
20:00
Daan Boom - De Eerste
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Posttheater, Arnhem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 29 november 2019
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Poorterij, Zaltbommel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Zaantheater, Zaandam
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Het Klooster, Woerden
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater De Storm, Winterswijk
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Yora Rienstra - UP
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Kaj Gorgels - Effe relativeren
De Maaspoort, Venlo
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Henry van Loon - Onze Henry
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Urbanus
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Cameretten Festival (halve finale)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
BaronTheater, Opende
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Enge Buren - BASTA!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Jacob Spoelstra
CulturA & Zo, Nootdorp
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Myllesweerd, Mill
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Lochem, Lochem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lebbis - De Ervaring
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Harmonie, Leeuwarden
Hehobros
Schouwburg Het Park, Hoorn
Beperkt Houdbaar - De Première
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Kulturhus Holten, Holten
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Harderwijk, Harderwijk
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
20:15
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Cultura, Ede
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Agora Theater Druten, Druten
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Peter Heerschop
Diligentia, Den Haag
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Rietveld Theater, Delft
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Arie en Silvester - WIE?!
BREStheater, Brielle
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Daan Boom - De Eerste
DNK, Assen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Posttheater, Arnhem
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Flint, Amersfoort
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 30 november 2019
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Figi Theater, Zeist
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Het Plein, West-Graftdijk
Best of... Ton Kas
Junushoff Theater, Wageningen
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Leest, Waalwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Hofnar, Valkenswaard
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
19:30
Cameretten Festival (finale)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Willem, Papendrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Pook, Oostknollendam
Rayen Panday - Trigger
De Muze, Noordwijk