Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
C.C. Stroud
Putten
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Veluvine
Nunspeet
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Cultuurschuur
Monster
AINSI
Maastricht
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Vorstin
Hilversum
00:00
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
19:30
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
De Meerpaal
Dronten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
De Nieuwe Kolk
Assen
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Den heuvel
Alphen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theaterpand Weesp
Weesp
Munttheater
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
Gryphus
Vierlingsbeek
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
van Beresteyn
Veendam
00:00
Werftheater
Utrecht
20:30
Markant Uden
Uden
Agnietenhof
Tiel
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Willem
Papendrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Beun
Heiloo
20:00
De Reggehof
Goor
De Eendracht
Gemert
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Wilminktheater
Enschede
Theater De Omval
Diemen
Kulturhus
Denekamp
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Hofpoort
Coevorden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
donderdag 28 maart 2019
Thomas Acda - Motel
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Martijn Koning - Koning van de dieren
C.C. Stroud, Putten
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Javier Guzman - Guzmán
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Veluvine, Nunspeet
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Lindenberg Theater, Nijmegen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater de Kom, Nieuwegein
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Cultuurschuur, Monster
Fresku - Voordat het te laat is
AINSI, Maastricht
Kommil Foo - Oogst
De Harmonie, Leeuwarden
Lieve Scheire - Live in Nerdland
De Harmonie, Leeuwarden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kiki Schippers - Waar
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Matroesjka - Brainwash
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Stefano Keizers - Erg Heel
Posthuis Theater, Heerenveen
19:30
Cameretten - Finalistentournee
Patronaat, Haarlem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Goudse Schouwburg, Gouda
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Tineke Schouten - Highlights
Parktheater, Eindhoven
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Cultura, Ede
Karin Bloemen - Souvenirs
De Meerpaal, Dronten
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Marco Lopes - Moedt
Theater de Kampanje, Den Helder
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Chassé Theater, Breda
Najib Amhali - Waar was ik?
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Speeldoos, Baarn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Nieuwe Kolk, Assen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Orpheus, Apeldoorn
Ali B - Koorts
Orpheus, Apeldoorn
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Claudia de Breij - Nu
Flint, Amersfoort
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Piepschuim - Grote Woorden
Den heuvel, Alphen
Johan Goossens - Vlam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
vrijdag 29 maart 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Oldenhermanns - UNSEXED
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Rayen Panday - Fenomeen
Theaterpand Weesp, Weesp
Fresku - Voordat het te laat is
Munttheater, Weert
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Junushoff Theater, Wageningen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Gryphus, Vierlingsbeek
20:15
Hans Aarsman - Dokter Aarsman | Try-out
De Maaspoort, Venlo
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Javier Guzman - Guzmán
van Beresteyn, Veendam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Werftheater, Utrecht
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Markant Uden, Uden
De Partizanen - Het leven an sich
Agnietenhof, Tiel
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Kantine Walhalla, Rotterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Zuidplein, Rotterdam
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Greg Shapiro - The Madness Of King Donald
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Willem, Papendrecht
Thijs Kemperink - Bonje
Lindenberg Theater, Nijmegen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Koningshof, Maassluis
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Lochem, Lochem
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Singer Theater, Laren
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
De Reggehof, Goor
Stefano Keizers - Erg Heel
De Eendracht, Gemert
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater de Koornbeurs, Franeker
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Brigitte Kaandorp - Eh...
Wilminktheater, Enschede
Matroesjka - Brainwash
Theater De Omval, Diemen
Nathalie Baartman - Breek
Kulturhus, Denekamp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Soundos - Niets te Verliezen
Diligentia, Den Haag
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater PePijn, Den Haag
Ali B - Koorts
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Patrick Laureij
De Molenberg, Delfzijl
Henry van Loon - Onze Henry
Podium Hoge Woerd, De Meern
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Cuijk, Cuijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Hofpoort, Coevorden
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Chassé Theater, Breda
Najib Amhali - Waar was ik?
Kennemer Theater, Beverwijk