Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater Sneek
Sneek
Toestanden op Podium
Bemmel
C.C. Het LOO
Tessenderlo
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Wilminktheater
Enschede
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater Concordia
Enschede
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Chassé Theater
Breda
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Veur Theater
Leidschendam
Hoftheater
Raalte
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Rex
Mol
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater PePijn
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
20:00
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Harmonie
Leeuwarden
De hoogte
Winsum
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Nieuwe Regentes
Den Haag
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Kolk
Assen
zondag 14 februari 2016
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Parktheater, Eindhoven
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Sneek, Sneek
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Toestanden op Podium, Bemmel
maandag 15 februari 2016
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Het LOO, Tessenderlo
dinsdag 16 februari 2016
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Agnietenhof, Tiel
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Fulcotheater, IJsselstein
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Parktheater, Eindhoven
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Intouchables
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
woensdag 17 februari 2016
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Agnietenhof, Tiel
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sara Kroos - Doorgefokt
De Maaspoort, Venlo
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Meenthe, Steenwijk
Cabarestafette
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Johan Goossens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Ronald Goedemondt
Spant!, Bussum
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Cameretten Finalistentournee
Theater Concordia, Enschede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Kom, Nieuwegein
Kommil Foo
Theater De Veste, Delft
20:00
Daniël Arends
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Intouchables
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Roué Verveer - Op het laatste moment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Murth Mossel - Voors en tegens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Zaantheater, Zaandam
donderdag 18 februari 2016
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Cpunt Theater, Hoofddorp
Reijn en Goed
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Maaspoort, Venlo
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Maaspoort, Venlo
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Goudse Schouwburg, Gouda
Murth Mossel - Voors en tegens
Het Veur Theater, Leidschendam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Hoftheater, Raalte
20:30
Droog Brood
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Posthuis Theater, Heerenveen
Nathalie Baartman - Louter
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Tim Fransen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Rex, Mol
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Soundos - Geboren met ervaring
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kasper van Kooten
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Intouchables
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Leest, Waalwijk
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Veste, Delft
20:15
Anne Jan Toonstra
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Hof 88, Almelo
Dorine Wiersma
Theater PePijn, Den Haag
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
20:00
Daniël Arends
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 19 februari 2016
Kasper van Kooten
Agnietenhof, Tiel
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Agora Theater Druten, Druten
Sara Kroos - Doorgefokt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Harmonie, Leeuwarden
Piepschuim - Zo doen we dat hier
De hoogte, Winsum
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
De Nieuwe Regentes, Den Haag
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Flint, Amersfoort
Johan Goossens - Daglicht
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Klooster, Nuenen
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Het Klooster, Woerden
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Het Veur Theater, Leidschendam
Ali B - Je Suis Ali
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Cameretten Finalistentournee
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Jandino Asporaat
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Op het laatste moment
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lankmoed - Onvergetelijk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Het Park, Hoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater aan de Schie, Schiedam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater de Kampanje, Den Helder
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Appels met Peren
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Kolk, Assen