Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Hoftheater
Raalte
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg Rex
Mol
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Het Klooster
Woerden
De hoogte
Winsum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
van Beresteyn
Veendam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Werftheater
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Theater Idea
Soest
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
18:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater De Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Schuur
Zevenbergen
Zaantheater
Zaandam
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
Parkgebouw
Rijssen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Dok6
Panningen
20:15
Theater Carrousel
Ommen
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater RhederArt
Dieren
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
donderdag 18 februari 2016
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Anne Jan Toonstra
Theater De Winsinghhof, Roden
Nathalie Baartman - Louter
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Roué Verveer - Op het laatste moment
Hoftheater, Raalte
Reijn en Goed
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Rex, Mol
Murth Mossel - Voors en tegens
Het Veur Theater, Leidschendam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Droog Brood
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
Kasper van Kooten
Theater de Kampanje, Den Helder
Dorine Wiersma
Theater PePijn, Den Haag
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Veste, Delft
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Hof 88, Almelo
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 19 februari 2016
Cabarestafette
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Het Klooster, Woerden
Piepschuim - Zo doen we dat hier
De hoogte, Winsum
Sara Kroos - Doorgefokt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Intouchables
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
van Beresteyn, Veendam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Werftheater, Utrecht
Kasper van Kooten
Agnietenhof, Tiel
Nathalie Baartman - Louter
Theater Idea, Soest
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
André Manuel
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Klooster, Nuenen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Het Veur Theater, Leidschendam
18:30
Carly Baker / Joe Eagan / Soula Notos
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Cameretten Finalistentournee
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Jandino Asporaat
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Johan Goossens - Daglicht
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Parktheater, Eindhoven
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Agora Theater Druten, Druten
Lankmoed - Onvergetelijk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater de Kampanje, Den Helder
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Appels met Peren
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ali B - Je Suis Ali
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Kolk, Assen
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Griffioen, Amstelveen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Tegenwind
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 20 februari 2016
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater de Schuur, Zevenbergen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Zaantheater, Zaandam
20:30
Cameretten Finalistentournee
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater De Storm, Winterswijk
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Werftheater, Utrecht
20:15
Harrie Jekkers & Jeroen van Merwijk - Als we zo vrij mogen zijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Daniël Arends
S.C.C. De Ruchte, Someren
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Luctor et Emergo, Rilland
Nathalie Baartman - Louter
Parkgebouw, Rijssen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Purmaryn, Purmerend
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Dok6, Panningen
20:15
André Manuel
Theater Carrousel, Ommen
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Harmonie, Leeuwarden
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Het Park, Hoorn
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Schouwburg Het Park, Hoorn
Martin Simek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Kasper van Kooten
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Intouchables
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater RhederArt, Dieren
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
Diligentia, Den Haag
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater PePijn, Den Haag