Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
C.C. Lokeren
Lokeren
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
20:15
Spant!
Bussum
20:30
BREStheater
Brielle
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Kom
Nieuwegein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater de Mythe
Goes
Cultura
Ede
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater Bouwkunde
Deventer
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Chassé Theater
Breda
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kennemer Theater
Beverwijk
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
14:30
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Kulturele Kommissie
Winsum
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schuur
Haarlem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Cultura
Ede
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
vrijdag 10 februari 2017
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Ogterop, Meppel
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
C.C. Lokeren, Lokeren
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Cpunt Theater, Hoofddorp
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kommil Foo - Schoft
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Enge Buren - Ruk!
De Meerpaal, Dronten
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Spant!, Bussum
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
BREStheater, Brielle
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Weijer, Boxmeer
20:30
Jörgen Raymann - Zo kan het ook
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Posttheater, Arnhem
20:00
Watskeburt?! De Musical
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Flint, Amersfoort
Theo Maassen - Van Kwaad Tot Erger
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 11 februari 2017
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Scheldetheater, Terneuzen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Meenthe, Steenwijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. De Kei, Reusel
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Carrousel, Ommen
Jochen Otten
Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Tegenwind
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Cabarestafette
Theater Aan de Slinger, Houten
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Het Park, Hoorn
André Manuel - De Onzen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Daniël Arends - De Afterparty
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Mythe, Goes
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Cultura, Ede
20:15
Enge Buren - Ruk!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater De Omval, Diemen
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bouwkunde, Deventer
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Sleutelmoment
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Chassé Theater, Breda
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Kennemer Theater, Beverwijk
Kirsten van Teijn - Zalf
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Soundos - Geboren met ervaring
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 12 februari 2017
14:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
maandag 13 februari 2017
20:00
OPVLIEGERS 2 - In de sneeuw
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Het Veur Theater, Leidschendam
dinsdag 14 februari 2017
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Spiegel, Zwolle
René van Meurs - Even goede vrienden
Kulturele Kommissie, Winsum
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Schalm, Veldhoven
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Domijnen, Sittard
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Lievekamp, Oss
Jochen Otten
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Schuur, Haarlem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Goudse Schouwburg, Gouda
Sanne Wallis de Vries - Gut
Cultura, Ede
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 15 februari 2017
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kirsten van Teijn - Zalf
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen