Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Zaantheater
Zaandam
De Meenthe
Steenwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Weverij
Zierikzee
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Storm
Winterswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Koornbeurs
Franeker
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Griffioen
Amstelveen
Deventer Schouwburg
Deventer
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Singer Theater
Laren
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Leest
Waalwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Sneek
Sneek
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Harderwijk
Harderwijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Winsinghhof
Roden
Agnietenhof
Tiel
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater aan de Schie
Schiedam
C.C. De kern
Wilrijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Kaasfabriek
Wormer
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Deventer Schouwburg
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Zuidplein
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Het Trefpunt
Warmond
Theater Sneek
Sneek
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Kielzog
Hoogezand
van Beresteyn
Veendam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
De Kleine Willem
Enschede
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Singer Theater
Laren
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
woensdag 27 februari 2019
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ali B - Koorts
Zaantheater, Zaandam
Alex Ploeg Ultimatum
De Meenthe, Steenwijk
donderdag 28 februari 2019
Yentl en de Boer - Magie
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
De Weverij, Zierikzee
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Figi Theater, Zeist
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Storm, Winterswijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Koornbeurs, Franeker
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Griffioen, Amstelveen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Deventer Schouwburg, Deventer
Rayen Panday - Fenomeen
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parktheater, Eindhoven
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Singer Theater, Laren
Patrick Laureij
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Zaantheater, Zaandam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Harmonie, Leeuwarden
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Harmonie, Leeuwarden
Maartje & Kine - Vibrato
Leidse Schouwburg, Leiden
Louise Korthals - Alles is er
Cpunt Theater, Hoofddorp
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Sneek, Sneek
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Meenthe, Steenwijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater Harderwijk, Harderwijk
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Junushoff Theater, Wageningen
Fresku - Voordat het te laat is
Parktheater, Eindhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Deng Boy
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Molenberg, Delfzijl
Ali B - Koorts
Theater de Kampanje, Den Helder
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Winsinghhof, Roden
vrijdag 01 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Agnietenhof, Tiel
20:15
Yentl en de Boer - Magie
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Verwachting, Ritthem
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Trudy Labij & Frans Mulder - ’t Is nogal fris voor de tijd van het jaa
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan de Schie, Schiedam
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De kern, Wilrijk
Thomas Acda - Motel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Meenthe, Steenwijk
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
DeLaMar, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg de Lawei, Drachten
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Rayen Panday - Fenomeen
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Scheldetheater, Terneuzen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Spiegel, Zwolle
Patrick Laureij
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Nathalie Baartman - Breek
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Purmaryn, Purmerend
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Werftheater, Utrecht
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kiki Schippers - Waar
Theater Zuidplein, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Goudse Schouwburg, Gouda
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Johan Goossens - Vlam (reprise)
Meervaart, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Javier Guzman - Guzmán
Het Trefpunt, Warmond
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Sneek, Sneek
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Het Kielzog, Hoogezand
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
van Beresteyn, Veendam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Willem, Enschede
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Singer Theater, Laren
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Veur Theater, Leidschendam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Lochem, Lochem
Ali B - Koorts
Theater de Stoep, Spijkenisse
zaterdag 02 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Agnietenhof, Tiel
Yentl en de Boer - Magie
Zaantheater, Zaandam
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Gooiland, Hilversum
Thomas Acda - Motel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Orpheus, Apeldoorn