Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Storm
Winterswijk
Toomler Theater
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Koningshof
Maassluis
Lindenberg Theater
Nijmegen
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Perron-3
Rosmalen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
Leidse Schouwburg
Leiden
De Weverij
Zierikzee
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Parktheater
Eindhoven
Podium Boxtel
Boxtel
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Domijnen
Sittard
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. De Plomblom
Ninove
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Munttheater
Weert
Wilminktheater
Enschede
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Posttheater
Arnhem
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Leest
Waalwijk
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Hof 88
Almelo
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Agnietenhof
Tiel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Bussel
Oosterhout
Podium Reimerswaal
Rilland
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Spant!
Bussum
De Maaspoort
Venlo
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
Flint
Amersfoort
Toomler Theater
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Chassé Theater
Breda
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Sense
Dokkum
C.C. Het Poorthuis
Peer
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De hoogte
Winsum
Theater De Veste
Delft
Figi Theater
Zeist
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater Sneek
Sneek
De Harmonie
Leeuwarden
Wesopa Weesp
Weesp
Orpheus
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Stoep
Spijkenisse
donderdag 01 maart 2018
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Venray, Venray
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Storm, Winterswijk
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Chassé Theater, Breda
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Koningshof, Maassluis
Jochen Otten - Troosten
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Deventer Schouwburg, Deventer
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Ik zie de bui al hangen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fuad Hassen - Held
Perron-3, Rosmalen
20:30
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Meervaart, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Agora Theater Druten, Druten
Emilio Guzman - Kom dan!
Leidse Schouwburg, Leiden
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Weverij, Zierikzee
Daniël Arends - De Afterparty
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Claudia de Breij - Nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Ali B - Koorts
De Maagd, Bergen op Zoom
vrijdag 02 maart 2018
William Boeva - Reset
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Verplicht spelen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater Kerkrade, Kerkrade
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Sneek, Sneek
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Het Park, Hoorn
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning te rijk
Podium Boxtel, Boxtel
Marco Lopes - Moedt
Posttheater, Arnhem
Leon van der Zanden - Kameleon
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lebbis - De Bovengrens
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit
De Domijnen, Sittard
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Plomblom, Ninove
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Munttheater, Weert
Fuad Hassen - Held
Wilminktheater, Enschede
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Griffioen, Amstelveen
Eva Crutzen - Opslaan Als
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg Venray, Venray
Emilio Guzman - Kom dan!
Posttheater, Arnhem
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Verwachting, Ritthem
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Leest, Waalwijk
Cameretten - Finalistentournee 2017
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Dok6, Panningen
20:30
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
zaterdag 03 maart 2018
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Hof 88, Almelo
William Boeva - Reset
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater Kerkrade, Kerkrade
Stefano Keizers - Erg heel
Agnietenhof, Tiel
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Fulcotheater, IJsselstein
Richard Groenendijk - Om alles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pieter Derks - Spot
Theater de Bussel, Oosterhout
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Podium Reimerswaal, Rilland
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Jan van Besouw, Goirle
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Spant!, Bussum
Martijn Koning - Koning te rijk
De Maaspoort, Venlo
Marco Lopes - Moedt
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Lebbis - De Bovengrens
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kirsten van Teijn - Zalf
Flint, Amersfoort
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Chassé Theater, Breda
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Ludens, Voorburg
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Sense, Dokkum
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Het Poorthuis, Peer
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Fresku - Welkom bij de Fresku show
De hoogte, Winsum
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater De Veste, Delft
Eva Crutzen - Opslaan Als
Figi Theater, Zeist
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Munttheater, Weert
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Sneek, Sneek
Emilio Guzman - Kom dan!
De Harmonie, Leeuwarden
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Wesopa Weesp, Weesp
Daniël Arends - De Afterparty
Orpheus, Apeldoorn
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Cameretten - Finalistentournee 2017
Agora Theater Druten, Druten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Lochem, Lochem
André Manuel - De Onzen
Theater de Stoep, Spijkenisse