Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Ledeltheater
Oostburg
De Kattendans
Bergeijk
De Meerpaal
Dronten
Dok6
Panningen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Martiniplaza
Groningen
20:00
De Maaspoort
Venlo
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Diligentia
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
Theater De Willem
Papendrecht
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Lochem
Lochem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Dok6
Panningen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Podium Mozaiek
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater 't Pand
Gorinchem
00:00
Agnietenhof
Tiel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Ludens
Voorburg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Speeldoos
Vught
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Koornbeurs
Franeker
00:00
Apollofirst Theater
Amsterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
Koningshof
Maassluis
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Deventer Schouwburg
Deventer
Kennemer Theater
Beverwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Meenthe
Steenwijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
Munttheater
Weert
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Cultura
Ede
Flint
Amersfoort
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
van Beresteyn
Veendam
S.C.C. De Enck
Oirschot
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Leest
Waalwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater Concordia
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Meervaart
Amsterdam
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Zaantheater
Zaandam
De Meenthe
Steenwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
vrijdag 22 februari 2019
ANNE & LISA - Weltschmerz
Ledeltheater, Oostburg
Alex Ploeg Ultimatum
De Kattendans, Bergeijk
zaterdag 23 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Meerpaal, Dronten
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Dok6, Panningen
Yentl en de Boer - Magie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Martiniplaza, Groningen
20:00
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Maaspoort, Venlo
Thomas Acda - Motel
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Thijs van de Meeberg
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Diligentia, Den Haag
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Sneek, Sneek
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Willem, Papendrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Zaantheater, Zaandam
René van Meurs - Ik beloof niks
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Arto Theater, Schoonhoven
Rayen Panday - Fenomeen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Kom, Nieuwegein
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Posttheater, Arnhem
20:00
Niet Schieten! - Tijd voor een trio
Theater Berkelland, Eibergen
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Ogterop, Meppel
Murth Mossel - Pauwer
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
Maartje & Kine - Vibrato
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Lochem, Lochem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kiki Schippers - Waar
Dok6, Panningen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Karin Bloemen - Souvenirs
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Podium Mozaiek, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Guzmán
Theater 't Pand, Gorinchem
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Agnietenhof, Tiel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jan Beuving - Rotatie
Theater Ludens, Voorburg
Henry van Loon - Onze Henry
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
De Speeldoos, Vught
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Koornbeurs, Franeker
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Apollofirst Theater, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater De Omval, Diemen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Koningshof, Maassluis
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Purmaryn, Purmerend
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Deventer Schouwburg, Deventer
Alex Ploeg Ultimatum
Kennemer Theater, Beverwijk
zondag 24 februari 2019
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
maandag 25 februari 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Comedytrain on tour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Meenthe, Steenwijk
dinsdag 26 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Richard Groenendijk - Om Alles!
Fulcotheater, IJsselstein
René van Meurs - Ik beloof niks
Munttheater, Weert
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Micha Wertheim - Voor alle duidelijkheid
Cultura, Ede
Martijn Koning - Koning van de dieren
Flint, Amersfoort
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
woensdag 27 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Diligentia, Den Haag
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Lievekamp, Oss
Thomas Acda - Motel
Theater de Schalm, Veldhoven
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theaterhotel Almelo, Almelo
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Richard Groenendijk - Om Alles!
van Beresteyn, Veendam
René van Meurs - Ik beloof niks
S.C.C. De Enck, Oirschot
Rayen Panday - Fenomeen
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
Matroesjka - Brainwash
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kiki Schippers - Waar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Veste, Delft
20:30
Javier Guzman try-out
Theater Concordia, Enschede
Fresku - Voordat het te laat is
Parktheater, Eindhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Edson Da Graça - Wakker
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Dang Boy - We gaan gaan gaan
Meervaart, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ali B - Koorts
Zaantheater, Zaandam
Alex Ploeg Ultimatum
De Meenthe, Steenwijk
donderdag 28 februari 2019
Yentl en de Boer - Magie
Cpunt Theater, Hoofddorp